امتیاز تجربه

دسته بندیهزارتو ⭐   3.3 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

اگه از حل معما و ماجراجویی لذت می برید، این بازی رو از دست ندهید. یک ساعت از موبایل و تبلت فاصله بگیرید و درگیرِ یک سناریو جذاب شوید! با بسته شدنِ در میگید: حالا چه طوری بیام بیرون؟ به نظر ساده میاد ولی اینجور نیست! کلی نقشه و معما که شما رو میبره به عمقِ یه داستان واقعی.

فرار از اتاق (Escape Room) یک بازی فیزیکی – ماجراجویی است.در این بازی تیم ها در قالب گروههای ۳ تا ۵ نفره تشکیل شده و داخل اتاق می شوند.در پشت سر آنها قفل شده و بازیکنان می بایست با پیدا کردن سرنخ ها،حل کردن معماها،از سر گذراندن چالش هایی که برای آنان طراحی شده و در قالب کار گروهی ظرف مدت ۶۰ دقیقه راه خروج را پیدا کرده و از اتاق خارج شوند.

آلکاتراز جزیره کوچکی است در خلیج سانفرانسیسکو که تا سال‌ها پیش به عنوان یک محدوده نظامی شناخته شده بود و پس از آن نیز امن‌ترین زندان در جهان به شمار می‌رفت. در طول ۲۹ سال، هیچ فرار موفقی در این تبعیدگاه ثبت نشد و در تمام تلاش‌هایی که انجام شد یا زندانیان هدف شلیک گلوله قرار گرفتند یا در آب‌های خلیج غرق شدند. از بین ۳۶ نفر زندانی که اقدام به فرار کردند، ۷ نفر با شلیک گلوله به قتل رسیدند، ۲ نفر غرق شدند، ۵ نفر مفقودالاثر شدند و بقیه مجدداً توسط مأموران زندان دستگیر شدند. و اما امروز در شیراز شما باید روند چند ده ساله این زندان را تغییر دهید…

شرایط تجربه

-سناریو ۱ ( قتل مرموز )   صبح و عصر   ۳ تا ۶ نفره

- سناریو ۲ ( کلبه وحشت) صبح و عصر  ۴ یا ۶ نفره

- اگه به دنبال یک هیجان خاص و واقعی هستین، اسکیپ روم یک انتخاب فوق العاده است.

- این سرگرمی تیمی هست و شما در یک محوطه بسته قرار می گیرید که با توجه به سرنخ هایی که دارید باید راهی برای خروج پیدا کنید.

- اوج هیجان همراه با فکر یک تجربه خوب و به یاد ماندنی میتونه برای شما بسازه.

- مجموعه اتاق فرار آلکاتراز متشکل از تیمی خلاق،توانمند و حرفه ای، تلاش نموده است تا با رعایت استانداردهای بین المللی چه به جهت طراحی پلان بازی و چه به جهت طراحی داخلی و فضاها،ساعتی خوش را برای شما، دوستان و خانواده تان رقم بزند

- ۶۰ دقیقه چالش هیجان انگیز

اطلاعات تماس
 • www.alcaroom.ir
 • alcatraz_room@
 • شیراز: مجتمع خلیج فارس، ورودی شماره ۵ پارکینگ، ورودی سینما هنر شهر آفتاب
موقعیت

اتاق فرار آلکاتراز

پست‌های اینستاگرام
تکمیل اطلاعات
ما را در معرفی صحیح‌تر این تجربه با اشتراک اطلاعات خود از آن یاری کنید.

تکمیل اطلاعات تجربه
mood_bad
 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید: