توضیحات تجربه

اکو سافاری که به دو بخش اکو به معنی بوم و سرزمین و برگرفته از بخش اول واژه بین المللی اکو توریسم و به معنی سفرهایی آموزش محور و مسئولانه با کمترین آسیب به محیط زیستِ و سافاری که یکی از شاخه های اصلی صنعت توریسم در دنیاست که توسط خودرو های دو دفرانسیل (4wd) اجرا میشن که برای بازدید از جاذبه های طبیعی و حیات وحش است.

شما میتونین یه سفر هیجان انگیز رو در طبیعت با دوستان و نزدیکانتون داشته باشین و با رفتن به مکان های بکر با آدم های جدید تعامل داشته باشین و مطمین باشین که طبیعت زیبا ، بدون آسیب باقی میمونه. مجموعه  اکو سافاری در طول سال های فعالیت خود در کنار برگزاری سفرها، رویکرد تولید مقاصد و مسیرهای جدید گردشگری جهت معرفی بهتر کشور ایران و آشنایی مسافرها با فرهنگ و سنن اقوام مختلف و تشویق به ساخت و تجهیز اقامتگاه های بوم گردی روستایی برای پیشرفت اقتصادی جوامع محلی را دنبال می‌کنه.

همچنین مشارکت های اجتماعی در زمینه محیط زیست نظیر تهیه و توزیع آذوقه یا علوفه مورد نیاز حیات وحش در مواقع بحران یا مدیریت نیروی انسانی داوطلب و علاقه مند برای مشارکت در سر شماری های سالانه سازمان محیط زیست، پاکسازی طبیعت از زباله های جا مونده از قبل و مشارکت در امداد و نجات و پشتیبانی مورد نیاز در حوزه بیابان رو در کارنامه خود داره.

اطلاعات تماس
موقعیت

طهران، طهران، إيران

 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید:

   majarajoor