توضیحات تجربه

اکو سافاری که به دو بخش اکو به معنی بوم و سرزمین و برگرفته از بخش اول واژه بین المللی اکو توریسم و به معنی سفرهایی آموزش محور و مسئولانه با کمترین آسیب به محیط زیستِ و سافاری که یکی از شاخه های اصلی صنعت توریسم در دنیاست که توسط خودرو های دو دفرانسیل (4wd) اجرا میشن که برای بازدید از جاذبه های طبیعی و حیات وحش است.

شما میتونین یه سفر هیجان انگیز رو در طبیعت با دوستان و نزدیکانتون داشته باشین و با رفتن به مکان های بکر با آدم های جدید تعامل داشته باشین و مطمین باشین که طبیعت زیبا ، بدون آسیب باقی میمونه. مجموعه  اکو سافاری در طول سال های فعالیت خود در کنار برگزاری سفرها، رویکرد تولید مقاصد و مسیرهای جدید گردشگری جهت معرفی بهتر کشور ایران و آشنایی مسافرها با فرهنگ و سنن اقوام مختلف و تشویق به ساخت و تجهیز اقامتگاه های بوم گردی روستایی برای پیشرفت اقتصادی جوامع محلی را دنبال می‌کنه.

همچنین مشارکت های اجتماعی در زمینه محیط زیست نظیر تهیه و توزیع آذوقه یا علوفه مورد نیاز حیات وحش در مواقع بحران یا مدیریت نیروی انسانی داوطلب و علاقه مند برای مشارکت در سر شماری های سالانه سازمان محیط زیست، پاکسازی طبیعت از زباله های جا مونده از قبل و مشارکت در امداد و نجات و پشتیبانی مورد نیاز در حوزه بیابان رو در کارنامه خود داره.

اطلاعات تماس
موقعیت

طهران، طهران، إيران

پست‌های اینستاگرام
تکمیل اطلاعات
ما را در معرفی صحیح‌تر این تجربه با اشتراک اطلاعات خود از آن یاری کنید.

تکمیل اطلاعات تجربه
mood_bad
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • افزودن نظر
    تکمیل اطلاعات تجربه
     

    برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید: