امتیاز تجربه

دسته بندیاکسپرت ⭐   4.2 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

گاهی نمی‌دونیم چه سبک رستورانی رو انتخاب کنیم و دوست داریم به یه رستوران بریم و بتونیم از انواع ماست، ترشی، سالاد، پاستا، استیک و غذاهای دیگه بخوریم. گاهی هم برای قرارهای دسته‌جمعی به تفاهم نمی‌رسیم و هرکس یه غذا می‌خواد. «رستوران پارک» در مجتمعی تجاری در اندرزگو به این دغدغه‌ها پاسخ داده و غذاها رو به صورت سلف‌سرویس و بوفه‌ی باز در بخش‌های مختلف رستوران قرار داده. انواع غذاهای ایتالیایی، ترکیه‌ای، آسیایی، عربی و ایرانی وجود داره و شما می‌تونید هر چقدر می‌خواید از هرکدوم که هوس کردین، بچشید. البته بعضی از اون‌ها رو باید سفارش بدید تا تازه‌ش رو براتون همون موقع بپزن! اینجا یک آشپزخونه‌ی زنده‌ست.

فضای داخلی رستوران بزرگه و این حس با سقف بلندی که داره بیشتر منتقل می‌شه. البته تراس به نظر کوچیک می‌اومد. بوفه پارک، اتاق VIP هم داره که می‌تونه برای تولد یا قرار کاری مناسب باشه. دکوراسیون مدرن و جذاب رستوران چشم‌گیره و ترکیب مصالحی مثل سیمان، کاشی و سنگ مرمر سفید جذابیتش رو دوچندان کرده. روی دیوار و پشت افرادی که موسیقی زنده اجرا می‌کنن، کاشی‌کاری آبی‌رنگیه که به شکل چهره‌ی یک خانم طراحی شده. کف‌سازی این بخش هم کمی متفاوته. کنار این دیوار درختی وجود داره که میوه‌ی هر شاخه‌ش، نور و لامپه! در گوشه‌های رستوران، آشپزخونه‌ی هر سبک خوراکی قرار داره که پیشخوان اون‌ها سنگ مرمر سفید با رگه‌های مشکیه. روی دیوار سیمانی، بشقاب‌های زردرنگی نصب شده و بین اون‌ها نورپردازی قرار گرفته. همینطور بالای بعضی از میزها که مبل دارن، فرم‌هایی قرار گرفته که به شکل پرنده‌هایی هستن که روی شاخه‌ی درخت نشستن و اون‌ها هم به نحوی نقش نورپردازی دارن. به طور کل تمام جزییات این بوفه طراحی‌شده‌ و چیدمان و دکوراسیون هیچ بخشی بدون فکر نبوده.

در‌ بخش داخلی رستوران به شما منویی داده نمی‌شه و می‌تونید به پیشخوان‌های مختلف برید و‌ پیش‌غذا، غذای اصلی و دسرتون رو بردارید. برای نوشیدنی هم کارکنان ازتون سفارش می‌گیرن. البته نوشیدنی‌هایی به جز چای، قهوه و آب، هزینه‌ای جداگانه از ورودی دارن. هزینه‌ی ورودی به ازای هر نفره و با اینکه زیاد به نظر می‌رسه، با توجه به فضا، کیفیت خوب و تازه‌ی بوفه و مقدار نامحدود خوراکی‌، ارزش امتحان‌کردن رو داره. از انواع نان، پنیر، کالباس، ماست، حمص، ترشی، آب دیتاکس، سالاد و سس‌ها گرفته تا میرزاقاسمی، یتیمچه، پیتزا، پاستا، کباب، استیک، میگو، باقلوا و انواع دسر و بستنی روی پیشخوان‌ها هست و هر کدوم در سمتی از رستوران قرار دارن. غذاهایی مثل پاستا، استیک و کباب با سفارش شما پخته و روی میزتون آورده می‌شن. همینطور غذاهای دیگه با مقداری مناسب در ظرف قرار دارن تا به محض تموم شدن، به صورت تازه‌ اون رو دوباره داخل ظرف بریزن. فردی با یک ظرف سرو بزرگ چرخ‌دار به سراغتون میاد و اگه بخواید براتون غذای ایرونی مثل باقالی پلو با ماهیچه سرو می‌کنه.

رستوران پارک فرهنگ‌های مختلف غذایی رو یک‌جا ارائه میده و برای قرارهای دوستانه، خانوادگی و دعوت مهمان مناسبه. همینطور هر شب موسیقی زنده داره. این رستوران قسمتی هم برای افرادی داره که نمی‌خوان از بخش سلف‌سرویس استفاده کنن و می‌تونن به صورت جداگانه از منو استفاده کنن.

شرایط تجربه
 • اینترنت WiFi
 • دستگاه پوز
 •  پارکینگ پارکینگ
 •  رزرو تلفنی
 • ظرفیت نفرات: 200
 • ساعت کار رستوران 13-15:30 19-23:30
اطلاعات تماس
 • parq.kitchen@
 • تهران: خیابان اندرزگو، مجتمع تجاری سانا، طبقه‌ی دوم
موقعیت

شميرانات، طهران، إيران

وید‌ئو
 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید:

   majarajoor