امتیاز تجربه

دسته بندیاکسیژن ⭐   4.1 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

تهران کلاب | برگزارکننده مسابقات گروهی و رویدادهای دو میدانی

داستان تهران کلاب بر میگردد به دو سال پیش، سال ١٣٩۵ شمسی؛ زمانى که آقاى حمید اعتمادى عمر قهرمانى خود را سپرى کرده بود و به عنوان مربى مشغول به آموزش و تربیت بدنى شاگردانش بود.

اما براى کسى که هر روز زندگى اش حرکت، استقامت و حسى همچون پرواز را تجربه کرده بود، آموزش فرد به فرد افراد نمیتوانست او را به رسالتش که دادن انگیزه و آموزش به جامعه اى بزرگ تر از دایره شاگردانش بود نزدیک کند.

در همان زمان آقاى اعتمادى به همراه دوست خوب و دونده عالى رتبه آقاى داوود شیرخانى گروهى به نام تهرانکه هم به اسم شهرمان بود و هم ران که به لاتین به معنى دویدن بود را تشکیل دادند.

این گروه در ابتدا با ۴ نفر آغاز و پس از گذشت دو سال، و با حمایت شرکت کنندگان ثابت، تا امروز به سیصد نفر شرکت کننده فعال رسیده است. در تهران کلاب تابو ها در خصوص دویدن را نادیده میگیرند و تلاش خود را براى ایجاد و گسترش فرهنگ گروهى دویدن در شهر را می کنند. با این نگرش در میان شرکت کنندگان یک انرژى و همبستگى ویژه آرى از هر نوع توانایى جسمى، سن، و جنسیتى ایجاد میکنند.تا رسالت خود را براى گسترش فرهنگ گروهى دویدن و دویدن در شهر با کمک یکدیگر انجام دهند.

از طریق سایت و صفحه ی اینستاگرام تهران کلاب می توانید از برنامه ها و مسابقات مختلف دو و میدانی این گروه آشنا شوید، در آن ها شرکت کرده و لذت ببرید.

شرایط تجربه
 • اطلاع رسانی از مکان و زمان برنامه های تهران کلاب از طریق سایت و اینستاگرام
 • پوشش ورزشی مناسب
 • بیمه ورزشی : دارد
اطلاعات تماس
موقعیت

طهران، طهران، إيران

وید‌ئو
پست‌های اینستاگرام
تکمیل اطلاعات
ما را در معرفی صحیح‌تر این تجربه با اشتراک اطلاعات خود از آن یاری کنید.

تکمیل اطلاعات تجربه
mood_bad
 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید: