امتیاز تجربه

دسته بندیاکسیژن ⭐   4.1 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

تهران کلاب | برگزارکننده مسابقات گروهی و رویدادهای دو میدانی

داستان تهران کلاب بر میگردد به دو سال پیش، سال ١٣٩۵ شمسی؛ زمانى که آقاى حمید اعتمادى عمر قهرمانى خود را سپرى کرده بود و به عنوان مربى مشغول به آموزش و تربیت بدنى شاگردانش بود.

اما براى کسى که هر روز زندگى اش حرکت، استقامت و حسى همچون پرواز را تجربه کرده بود، آموزش فرد به فرد افراد نمیتوانست او را به رسالتش که دادن انگیزه و آموزش به جامعه اى بزرگ تر از دایره شاگردانش بود نزدیک کند.

در همان زمان آقاى اعتمادى به همراه دوست خوب و دونده عالى رتبه آقاى داوود شیرخانى گروهى به نام تهرانکه هم به اسم شهرمان بود و هم ران که به لاتین به معنى دویدن بود را تشکیل دادند.

این گروه در ابتدا با ۴ نفر آغاز و پس از گذشت دو سال، و با حمایت شرکت کنندگان ثابت، تا امروز به سیصد نفر شرکت کننده فعال رسیده است. در تهران کلاب تابو ها در خصوص دویدن را نادیده میگیرند و تلاش خود را براى ایجاد و گسترش فرهنگ گروهى دویدن در شهر را می کنند. با این نگرش در میان شرکت کنندگان یک انرژى و همبستگى ویژه آرى از هر نوع توانایى جسمى، سن، و جنسیتى ایجاد میکنند.تا رسالت خود را براى گسترش فرهنگ گروهى دویدن و دویدن در شهر با کمک یکدیگر انجام دهند.

از طریق سایت و صفحه ی اینستاگرام تهران کلاب می توانید از برنامه ها و مسابقات مختلف دو و میدانی این گروه آشنا شوید، در آن ها شرکت کرده و لذت ببرید.

شرایط تجربه
 • اطلاع رسانی از مکان و زمان برنامه های تهران کلاب از طریق سایت و اینستاگرام
 • پوشش ورزشی مناسب
 • بیمه ورزشی : دارد
اطلاعات تماس
موقعیت

طهران، طهران، إيران

وید‌ئو
 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید:

   majarajoor