امتیاز تجربه

دسته بندیهارمونی ⭐   3.8 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

«کافه خانه یرما» با چراغ‌های ریسه‌ای و تابلوهای جذاب و استفاده از رنگ‌های شاد و زنده، فضای جالب و متفاوتی رو به وجود آورده. این کافه در خانه‌ی یرما که یک مجموعه‌ی فرهنگی در حوالی خیابون کریمخانه، قرار داره و شامل کافه و پلاتو‌ و آرت‌گالریه. توجه به هنر و سلیقه از ابتدای ورود به حیاط مشخصه و به محض ورود، چشم هر بیننده‌ای بازتر از حالت عادی می‌شه تا جزییاتی رو از قلم نندازه!

موارد منو شامل بار گرم، نوشیدنی‌های شکلاتی، دمنوش‌ها، آیس‌کافی، اسموتی و وافل، انواع کیک، صبحانه و میان‌وعده می‌شه. به جز موارد منو انواع کیک مثل کیک سیب‌وگردو، کیک شکلاتی و چیزکیک خونگی و چند غذا مثل ساندویچ مرغ، سوپ دال و بشقاب یرما قابل سفارشن. قیمت خوراکی‌ها در سطح متوسط و معقولی هستن.

کافه یرما شامل فضای بیرونی و داخلی می‌شه. فضای بیرونی شامل دو قسمت می‌شه، یک قسمت میز و صندلی‌های دو تا چهار نفره، که داخل حیاط هستن و یک قسمت هم میز و صندلی‌هایی با همین تعداد، که داخل تراس قرار گرفتن. تراس کافه، تعداد زیادی گلدون‌ بزرگ و کوچیک گل و گیاه داره و به حیاط دید داره. حیاط هم با موزاییک‌های آبی و قهوه‌ای و دکوری از انواع کدو‌های حلوایی، فضایی نوستالژیک با حس خوب رو ایجاد کرده. فضای داخلی کافه تشکیل شده از یک سالن عمومی و یک اتاق VIP با ایده‌پردازی‌های جالب در هر دو قسمت. اتاق VIP با استفاده از رنگ‌های شاد می‌تونه شادی و دلگرمی جمع‌های دوستانه رو بیشتر کنه. این اتاق تشکیل شده از یک مبل 3نفره‌ی گل گلی و صندلی و مبل تک‌نفره و یک میز جالب. میز اتاق تشکیل شده از پایه‌های چوبی، سینی مسی و گل‌های طبیعی و رنگارنگ. این ترکیب در کنار کتابخونه‌ی سفید و دیوار‌های آبی و قالیچه، فضایی سرزنده رو به وجود آورده. از طرف دیگه نور طبیعی روز که از پنجره‌های قدی به اتاق می‌تابه حال‌و‌هوای اتاق رو گرم و صمیمی‌تر می‌کنه. تابلوی سکه‌ها که با سنجاق قفلی به تابلو قفل شدن هم در این اتاق جلب توجه می‌کنه. سالن عمومی کافه، سالنی مستطیل‌شکل و بزرگه. یک قسمت کافه، مبلی به شکل L با روکشی راه‌راه قرار گرفته که بین یک دیوار سفید با نقاشی جذاب از چهره‌ی «فریدا کالو» و یک دیوار آبی‌رنگ که کتابخونه‌ای زردرنگ در دل اون قرار گرفته، احاطه شده. کوسن‌های گل‌گلی که روی این مبل‌ها قرار دارن و میز‌های متحرک دایره‌ای و چوبی، محیط جالبی رو در این قسمت کافه به وجود آورده. ترکیب رنگ و جذابیت این قسمت از کافه توجه هر کس رو به خودش جلب می‌کنه. بقیه‌ی میز و صندلی‌های کافه، چوبی هستن که رومیزی توری و یک گلدون گل طبیعی بر روی هر کدوم قرار داره.

حیاط خانه‌ی یرما به زیبایی تزیین شده که خوش‌آمدگویی گرمیه به افرادی که به این خانه سر می‌زنن. ریسه‌های لامپ در ورودی، گلدون‌های سفالی پر از گل و گیاه و موزاییک‌های آبی‌رنگ، همگی حس‌و‌حال خوبی رو به وجود میارن. حوض عمیق خالی از آب و میز و صندلی‌ دو نفره‌ی داخلش به کمک تمام این ترکیب‌ها اومده و فضای جالبی رو در این قسمت ایجاد کرده. کافه یرما در طبقه‌ی اول خانه‌ی یرما قرار داره که توی نگاه اول تراس باحالش به چشم میاد. اینجا برای دورهمی‌های دوستانه، قرارهای گروهی و خانوادگی و همه‌جور مناسبت‌هایی، مناسبه. کافه یرما یک اتاق VIP هم داره که با هزینه‌ای بیشتر، می‌تونید مکانی خصوصی‌تر رو در اختیار داشته باشید.

حس دلنشین فضای خانه‌ی یرما، باعث میشه انرژی خوبی بگیرین. بهتون پیشنهاد می‌کنیم بهش سر بزنید، تا شما هم این فضای متفاوت و جذاب رو تجربه‌ کنید.

شرایط تجربه
 • جای پارک به آسانی
 • کارت خوان دارد
 • دارای پلاتو
 • دارای کافه
 • ساعت کاری : 09:00 - 23:30
اطلاعات تماس
موقعیت

طهران، طهران، إيران

 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید:

   majarajoor