امتیاز تجربه

دسته بندیاکسپرت ⭐  

©Majarajoor

توضیحات تجربه

بخارا یک رستوران با منویی ایرانی است که فضا و دکوری سنتی دارد. این را از ظاهر بیرونی رستوران هم می‌توان متوجه شد که با یک رستوران با صفای زیبا و ایرانی روبرو هستیم. درب چوبی، پنجره‌هایی که در مقابلشان کلی گل و گیاه است و گلدان‌های بزرگ نوید این را به ما می‌دهند که قرار است وارد محیط چشم نوازی شویم.

سالن رستوران بخارا دو طبقه است و اولین چیزی که در طبقه همکف نظر شما را به خود جلب می‌کند حوض متوسط اما به شدت زیبای میانه سالن خواهد بود. حوضی با فواره که ساعت‌ها می‌توان به آن خیره شد و از صدای گوش نوازش لذت برد. در اطراف این حوض میز و صندلی‌هایی چوبی قرار دارد که طراحی آن‌ها تلفیقی است از تخته‌های قدیمی و سبک مدرن مبلمان. پنجره‌های بزرگ با شیشه‌های رنگی زیبا، استفاده از وسیله‌های قدیمی برای تزئین فضای داخلی، کاشی‌های طرح دار و در و تخته‌های چوبی در کنار موزیک زیبا، فضایی را در رستوران بخارا به وجود آورده که نمی‌توان به سادگی از آن دل کند.

خوب اینطور که بویش می‌آید در رستوران بخارا انواع غذاهای ایرانی خوشمزه و خوش پخت از شهرهای مختلف ایران انتظار ما را می‌کشند. غذاهایی که در عین خوشمزگی به روشی کاملا سالم و با کمترین میزان روغن آن هم درون فر تهیه می‌شوند آن هم در آشپرخانه ای که بهداشت در آن حرف اول و آخر را میزند و همه غذاها از گوشت تازه گوسفند و گوساله و برنج ایرانی تهیه می شوند. شما اهل هر سبک از غذای ایرانی که باشید بخارا چندین پیشنهاد جذاب و کمی متفاوت برای شما دارد.

اگر بخواهیم منو را از سالاد شروع کنیم باید سالاد بخارا میگو و سالاد بخارا مرغ را به شما پیشنهاد دهیم که عطر و بویی ایرانی دارند و شبیه آن را در رستوران دیگری نمی‌توانید تجربه کنید. اگر اهل غذای دریایی باشید ماهی حشو و قلیه ماهی بخارا از خوشمزه‌های منو هستند. اگر  کباب دوست هستید حتما حتما شیش کباب یا کباب دنده مخصوص بخارا را امتحان کنید که در ظرفی مخصوص و در سیخ‌هایی آویزان سرو می‌شوند. در کل آیتم‌های غذایی که پسوند بخارا دارند مخصوص همینجا هستند و باید آن‌ها را مزه کرد، مثلا پلو شاهی بخارا. اگر اهل دیزی هستید باید دیزی فلفلی بخارا را با دوغ محلی، سالاد شیرازی و سبزی تازه و ترشی مزه کنید تا لذت مزه‌های بهشتی را متوجه شوید. این غذاهای خوشمزه را بهتر است با شربت‌های جذاب و خوشگوار بخارا میل کنید، شربت هایی که شیرینی خود را از عسل میگیرند و با بهترین عرقیجات ممکن تهیه شده اند. در ضمن پیشنهاد می‌کنیم بعد از صرف غذا یک دمنوش یا قهوه با باقلواهای تازه بخار سفارش دهید تا غذا دو چندان به شما بچسبد.

شرایط تجربه
 • تحویل رایگان در محل
 • دستگاه پوز
 •  پارکینگ اختصاصی
 • ساعت کار رستوران 12:30-16 و 22:30-19:30
 •  صبحانه
 •  رزرو تلفنی
 • مالیات ندارد
 •  ظرفیت نفرات: 150
اطلاعات تماس
موقعیت

طهران، طهران، إيران

وید‌ئو
 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید: