امتیاز تجربه

دسته بندیپرستیژ ⭐   4.1 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

«بومى» يک مسافر است که دور دنیا می‌چرخد و با فرهنگ‌ها و غذاهای مختلف دنیا آشنا می‌شود سپس، ان‌ها را بومی‌سازی می‌کند و تاریخ و اصالت ایرانی را یادآوری می کند.

رستوران بومی رستوران ایرانی تازه تاسیسی است که در محدوده خیابان فرشته و بر بام بوتیک مال ملل قرار دارد. رستوران بومی با طراحی داخلی مدرن (پاپ آرت) و منویی ایرانی و با نام‌هایی آشنا می‌خواهد که یکی از لوکس‌ترین رستوران‌های پایتخت باشد.

در نگاه اول، اولین ویژگی بومی که به چشم می‌آید طراحی خاص و پاپ آرت بودن سبک طراحی این رستوران است. بومی در امر طراحی داخلی، چشم انداز زیبا و داشتن سالن و تراس و همچنین استفاده از ظروف مسی شکیل تمام سعی خود را کرده تا حتی با این المان‌ها نشان دهد که یک رستوران ایرانی است.

این جزئیات را می‌توان در کوچکترین ریزکاری‌های رستوران ایرانی بومی مشاهده کرد. البته خوبی یا بدی این طراحی شاید سلیقه‌ای باشد و همان طور که ممکن است برای عده‌ای زیبا باشد برای دیگری شلوغ و نازیبا به نظر بیاید

در کل فضای بومی مملو از رنگ و نقش و نگار و دکورهای زیبا است. تراس رستوران بومی هم همانند باغ کوچک زیبایی است که در آن کلی گل و گیاه و گلدان وجود دارد، که در عصر خنک یک روز تابستانی می‌تواند به خوبی شما را تازه و سرحال کند.

بومی در اصل یک کافه رستوران است که دو منوی مجزا از هم دارد، منوی کافه و منوی رستوران. منوی کافه در برگیرنده نام‌های معمولی همچون چای دمی با بامیه، شربت بیدمشک، نوشیدنی هندوانه توت فرنگی، چند نوع بستنی و جلاتوی روز، انواع نوشیدنی بر پایه اسپرسو و … است برخی نام‌ها مانند شربت آبلیمو (لیموناد) توضیحات جذابی را دارند مانند “حیاط خانه مادربزرگ، حس شیرین بچگی و بی‌خیالی‌هایش”

در بخش غذای اصلی هم نام غذاهایی اصیل و سنتی و محلی یا به عبارتی بهتر “بومی” به چشم می آید. مانند میگو پلو، آلبالو پلو، چند نوع خورش و غذاهای روز دیگر این نوید را می‌دهد که بومی سودای ارزش بخشدین به غذاهای بومی مملکتمان دارد و در منوی خود این غذاها را جای داده است. علاوه بر این‌ها، تنوع پیش‌غذاهای لذیذ و دلچسب این رستوران مانند سالاد گلابی و ماهی شورت با سس ماست و لیمو انتخاب‌های گسترده‌ای را پیش رویتان قرار می‌دهند.

رستوران بومی با ارائه بهترین غذاها در خدمت هم‌وطنان عزیز تهرانی بوده و بالاترین سطح از خدمات را به آن‌ها ارائه می‌دهد. مطمئناٌ با یک بار سر زدن به این رستوران از مشتری‌های ثابت آن خواهید شد.

 

شرایط تجربه
 • دستگاه پوز
 • موسیقی زنده
 • پارکینگ
 • صبحانه
 • رزرو تلفنی
 • ظرفیت نفرات: 180
 • ساعت کار رستوران 12-24
 • فضای سبز، روف گاردن و معماری محوطه گاردنیا

اطلاعات تماس
موقعیت

شميرانات، طهران، إيران

وید‌ئو
 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید:

   majarajoor