امتیاز تجربه

دسته بندیاکسپرت ⭐   4.2 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

رستوران بیگ شفز یا سرآشپزان بزرگ رستورانی تازه تاسیس در محدوده بلوار اندرزگو است. این رستوران پنجاه و چهارمین شعبه از این برند محبوب ترکی بوده که قرار است مخاطب ایرانی خود را با سبک میهمان نوازی ترکی آشنا کند . ورود برندهای بزرگ غذایی و رستوران داری یک اتفاق خوب برای ماست که می‌تواند باعث تنوع در ذائقه تقریبا ثابت ایرانی شود که زیاد روی خوشی به غذاهای جدید نشان نمی‌دهد

رستوران بیگ شف در منطقه خوبی قرار دارد. بلوار اندرزگو که یکی از پاتوق‌های غذایی تهران است و حدود ۲۰۰ کسب و کار غذایی در این محدوده فعال هستند. این رستوران در دو طبقه با تراس و چشم اندازی به بلوار، نگاه بسیاری را که از مقابل آن می‌گذرند را به خود جلب می‌کند. وقتی برای اولین بار وارد این رستوران می‌شوید نباید انتظار ویژه ای داشته باشید چرا که سیاست این برند بر سادگی است. البته این برخلاف توقع همیشگی ما از برندهای خارجی است. تازه وقتی متوجه شوید که برای طراحی داخلی این رستوران یک طراح از ترکیه به ایران آمده است بیش تر متوجه  می‌شوید که این سادگی و راحتی تا چه میزان برای ترک ها مهم بوده است.

در این رستوران همه چیز ترکی است. از میز و صندلی و لیوان و قاشق و چنگال تا برخی از پرسنل سالن و دو سرآشپز ترک که نظارت مستقیم بر همه غذاهایی که از آشپزخانه این رستوران به بیرون فرستاده می‌‌شود دارند. همه این موارد نوید یک اتفاق خوب غذایی را می‌دهد و انتظارات را از بیگ شف ایران بالا می‌برد.

یک منوی جذاب، خوشمزه و از همه مهمتر پُرو پیمان از موارد ضروری برای رستورانی است که می‌خواهد از صبح تا شب برای میهمانان خود پیشنهادات جذاب داشته باشد. اتفاقی که بخوبی در منوی غذایی بیگ شف افتاده است. منویی شلوغ با بیش از ۱۴۰ مورد مختلف، از صبحانه تا ناهار و شام و تا انواع نوشیدنی سرد و گرم.

از ویژگی‌های این رستوران تازگی و سادگی محصولات آن است و اکثر مواد اولیه بصورت روزانه تهیه و طبخ می‌شود. منوی این رستوران شبیه به یک مجله غذایی خوش رنگ و لعاب است که در آن تمام موارد منو با ذکر مواد اولیه توضیح داده شده است. یک اتفاق خوب در بخش منوی بیگ شف وجود منوی مخصوص کودکان است که زودتر از دیگر سفارش‌ها آماده و برای کودکان سرو می‌شود، آن هم بدون سس و ادویه. منوی غذایی این رستوران شامل محبوب‌ترین غذاهایی بین المللی از خاور دور تا هند، ایتالیا، آمریکا و مکزیک تا خود ترکیه می‌شود. نودل سبزیجات، مرغ کاری، پاستاهای دست ساز، برگرهای ذغالی، نچوز و فاهیتا و غذاهایی مثل اسکندر کباب و علی نزیک و سینوپ مانتی.

از خوبی‌هایی که برندهای غذایی بین المللی برای ما ایرانی ها دارد آشنا کردن ذائقه مخاطب وطنی با طعم‌ها و مزه‌های جدید است. کریسپی مانتی، سینوپ مانتی، کوفته جعفری، کوفته پسندیده و … غذاهایی هستند که فقط در بیگ شف می‌توانید آنها را تجربه کنید. تازه بعد از صرف غذا نوبت به دسرهای جذابی می‌شود که در همگی در بخش قنادی و در داخل همین رستوران بیگ شف تهیه می‌شوند. کنافه، سوفله کادایف، چیزکیک سن سباستین و … از دیگر خوشمزه‌های این منوی طولانی هستند.

پس اگر به غذاها و خوراکی های خوشمزه ترکیه و میترانه علاقه مندین حتما به بیگ شف سربزنید و خاطره ی به یادماندنی را در کنار خانواده و دوستان خود تجربه کتید.

شرایط تجربه
 • اینترنت WiFi
 • دستگاه پوز
 • پارکینگ به آسانی
 • رزرو تلفنی
 •  ظرفیت نفرات: 230
 • ساعت کار رستوران 13-16 19-24
اطلاعات تماس
موقعیت

شميرانات، طهران، إيران

وید‌ئو
 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید:

   majarajoor