امتیاز تجربه

دسته بندیاکسیژن ⭐   4.2 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

خیلى از ما دوست داریم غذاى سالم، رژیمى و درعین‌حال خوشمزه بخوریم! ‌ رستوران کینوا این امکان رو داده تا ورزشکارها، کسایى که رژیم دارن یا از غذاهاى ناسالم خسته شدن، با دونستن مقدار کالرى غذا، یه وعده‌ غذایى سالم با طعم واقعى و عالى داشته باشن.
رستوران کینوا ، یه رستوران بگیر ببر (take away) با غذاهاى سالم و رژیمیه که علاوه‌ بر طعم و کیفیت غذاها، به بسته‎بندى و دیزاین غذا اهمیت زیادى می‌ده. ‌نوع دیزاین غذاها به قدرى جذابه که غذاى رژیمیتون به یکى از باحال‌ترین، خوشمزه‌ترین و لذت‌بخش‌ترین وعده‌هاى غذاییتون تبدیل می‌شه و انگار ظرف غذا، اختصاصى براى شما دیزاین شده. در دیزاین همه‌ غذاها، کینوا (خاویار سبز) وجود داره که در این رستوران از کینواى دو رنگ استفاده می‌شه و طعمش عالیه.

بسته‌بندى ظروف این رستوران جوریه که می‌شه خیلى راحت و سریع غذا رو نوش جون کنین که این موضوع به ورزشکارانى که تعداد وعده‌هاى غذایى زیادى دارن خیلى کمک می‌کنه. منوى رستوران شامل سالاد، ساندویچ، رپ، بشقاب‌هایى حاوى دو بخش پروتئین و کربوهیدرات یا سبزیجات، آبمیوه‌هاى طبیعى و کوکى‌هایى با پودرهاى پروتئینیه. ‌‌‌می‌تونین از پیشنهادات غذایى کارکنان رستوران براى وعده‌ ظهر یا شب و حتى برنامه‌ غذایى رژیمى که می‌تونن بهتون ارائه بدن استفاده کنین

شرایط تجربه
 • ساعت کار رستوران 12-24
 • جای پارک دارد
اطلاعات تماس
 • تهران: خیابان الهیه، ابتدای خیابان فیاضی، مرکز خرید الهیه
موقعیت

رستوران کینوا

 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید:

   majarajoor