امتیاز تجربه

دسته بندیاکسپرت ⭐  

©Majarajoor

توضیحات تجربه

کافه سام این روزها تبدیل به یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین کافه‌های نسل سوم در تهران شده است. کافه‌ای که شعبه اول آن در طبقه ۱ سام سنتر واقع شده است.
وقتی برای اولین بار وارد این کافه می‌شوید؛ احتمالاً چند لحظه‌ای متوقف خواهید شد تا بتوانید تغییر ناگهانی فضا را درک کنید. طراحی و دکوراسیون کافه بسیار ساده است و به نوعی همین سادگی و توجه به جزئیات این فضا را خاص کرده است. البته این سبکِ دکوراسیون موافقین و مخالفان خود را دارد ولی با این حال از گیرا بودن آن نمی‌توان گذشت.
فضای آشپزخانه از کافه جدا نشده است و شما به راحتی می‌توانید تمام اتفاقات هیجان‌انگیزی که برای آماده شدن سفارشتان اتفاق می‌افتد را ببینید. ترکیب دیوارهای بتنی و تابلوهای خاص و جالب روی دیوار کافه فضای بصری خوبی را به وجود آورده است. طراحی نور در این کافه به صورت متمرکز و با کنتراست بالاست و اگر به فضاهای تاریک علاقه دارید، از انتخابتان پشیمان نخواهید شد. البته به علت شیشه بزرگ انتهای کافه، در طول روز کافه از نور بیرون هم بهره می‌برد.
منوی کافه سام را می‌توان یکی از بهترین منوها به حساب آورد. یکی از مهم‌ترین نقاط مثبت این منو تنوع در بخش نوشیدنی‌های بر پایه قهوه است. در کنار این تنوع، حضور باریستاهایی بسیار خوش ذوق و حرفه‌ای و کیفیت بسیار عالی قهوه، اینجا را به بهشتی برای کسانی که عاشقانه قهوه می‌نوشند، تبدیل می‌کند. در کافه سام امکان Take Away هم وجود دارد.
صبحانه‌های اینجا ترکیبی از هنر آشپزی و هنر طراحی است پس اگر از طرفداران صبحانه در کافه هستید، حتماً «سام» را در انتخاب‌هایتان لحاظ کنید.
کیفیت محصولات در «سام» رضایت‌بخش است، برای همین هر انتخابی از منوی اینجا به احتمال فراوان شما را راضی می‌کند. با این حال اگر از طرفداران قهوه هستید، «لاته» را از یاد نبرید. همچنین از میان نوشیدنی‌های سرد اینجا «میکس عرقیات» و «خاکشیر و آلوئه‌ورا» از بهترین و هیجان‌انگیزترین گزینه‌ها هستند.
از دیگر مزایای این کافه می‌توان به رفتار بسیار خوب پرسنل و راهنمایی‌های آنها اشاره کرد که در لذت بخش بودن زمانی که در اینجا می‌گذرانید؛ بی‌تاثیر نیست. همچنین در سام فضای مستقلی برای سیگار کشیدن تعبیه شده است.
قیمت‌های این کافه با توجه به تمام این ویژگی‌ها، منطقی به نظر می‌رسد. با این حال شاید باید در رنج «متوسط رو به بالا» آن را حساب کرد. سرویس‌دهی کافه از قبل بهتر شده است ولی همچنان نقص‌ها و تاخیرهایی دارد.
اگر حوالی عصر به اینجا سر می‌زنید بهتر است از قبل میز رزرو کنید وگرنه شاید مجبور باشید کمی انتظار بکشید. فضای این کافه بسیار مناسب جمع‌های دوستانه و گپ زدن است، پس انتخاب خوبی برای کسانی که جایِ دنج و آرام می‌خواهند نیست.

اطلاعات تماس
 • sam.cafe@
 • تهران: خیابان فرشته، سام سنتر، طبقه اول
موقعیت

شميرانات، طهران، إيران

وید‌ئو
 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید:

   majarajoor