امتیاز تجربه

دسته بندیهزارتو ⭐   2.8 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

کمبود شهر بازی های بزرگ و جذاب در شهر تهران برای همه مشهود است. پس طبیعی است که این تعداد محدود بسیار مورد استقبال قرار بگیرند.
در بالاترین طبقه یکی از مراکز خرید غرب تهران یک شهر بازی سرپوشیده وجود دارد که با توجه به وسایل بازی و امکانات نسبتاً خوبی که دارد همواره شلوغ و پر جنب و جوش است. کسانی که تاکنون به سرزمین عجایب تیراژه نیامده اند هم این مجموعه را از آگهی های تلویزیونی آن به خوبی می شناسند.
مرکز خرید تیراژه واقع در بزرگراه اشرفی اصفهانی یک مرکز خرید بزرگ در 4 طبقه است که با توجه به وسعت آن از تعداد مغازه های زیادی تشکیل شده است. چند کافی شاپ و رستوران و فروشگاههای بسیار متنوع این مرکز خرید، آن را به یکی از مکانهای مورد علاقه مردم تهران تبدیل کرده است. وجود یک شهر بازی سرپوشیده در طبقه چهارم تیراژه باعث شده تا خانواده ها به یک تفاهم سازنده با فرزندان خود برسند. بچه ها بالا بازی می کنند پدر و مادر ها پایین خرید و گشت و گذار.
سرزمین عجایب یا wonderland در یک فضای حدود 4000 متری وسایل بازی متنوعی برای سطوح مختلف سنی دارد.
بازیهایی مثل خلبان کوچولو، سفردریایی، ماشین فرفره و اطاق بازی و سرسره کودکان 3 تا 6 سال شما را بسیار سرگرم میکند. اگر فرزندان شما کمی بزرگتر هستند میتوانند از بازیهایی مثل ماشین یا موتور کوبنده، بولینگ کوچک یا شترسواری نیز لذت ببرند. همچنین بازیهای کامپیوتری سرزمین عجایب به اندازه ای تنوع دارد که به سختی می توانید یکی را برای بازی انتخاب کنید.

غیر از بازیهای کامپیوتری برای بزرگترها هم فرصت هیجان و سرگرمی وجود دارد. شبیه ساز هواپیما یکی از محبوب ترین دستگاههای این مجموعه است. اطاقکی که داخل آن می نشینید، در آن بسته می شود و با حرکت دسته هواپیمای خود، اطاقک در جهات مختلف شروع به حرکت میکند.
همچنین بوفالوی وحشی که حتی برای بزرگترها هم رام کردن آن کار بسیار دشواری است. سفینه گردان هم از جمله بازیهایی است که کودکان اجازه سوار شدن در آن را ندارند. یک تفریح بسیار جدی این مجموعه هم سالن بزرگ بولینگ میباشد.
هنگام ورود به این مجموعه شما باید یک کارت اعتباری تهیه کنید که جلوی درب ورودی به شما عرضه می شود. مبلغی از این کارت بابت ورودیه شما و کودکانتان به سرزمین عجایب می باشد و علاوه بر آن می توانید به هر مقدار که تمایل دارید کارت اعتباری خود را شارژ نمایید. بعد از آن هنگام استفاده از هر دستگاه مبلغی از شارژ کارت شما کم میشود. غیر سالن بولینگ تمام وسایل بازی این مجموعه با کارت اعتباری شما کار می کنند.

مجموعه سرزمین عجایب چند خوردنی فروشی مثل، فست فود، بستنی فروشی، فروش آبمیوه و تنقلات مثل پشمک هم دارد تا رویای کودکان شما در یک شب پر هیجان به حقیقت تبدیل شود. محل گریم کودک، باجه فروش لوازم شعبده بازی، اطاقک عکسبرداری فوری و اتاق تولد کودک هم جذابیتهای اینجا را کامل می کند.

اطلاعات تماس
 • www.wonderlandiran.ir
 • wonderland.iran@
 • تهران: پایین تر از میدان پونک، بعد از پل همت، مجتمع تیراژه، شهربازی سرزمین عجایب
موقعیت

طهران، طهران، إيران

وید‌ئو
 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید:

   majarajoor