امتیاز تجربه

دسته بندیاکسپرت ⭐   4.2 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

سوشى‌شاپ يه برند فرانسويه و جزو رستوران‌های زنجیره‌ای در اروپاست که در کشورهای خاورمیانه هم شعبه زده. سوشى‌شاپ ایران در خیابون جردن قرار داره.

اين رستوران، سوشى و غذاهاى ژاپنى ديگه رو طبق همون دستور آشپزى‌هایی که در خارج از کشور انجام می‌شه، درست می‌کنه و طعم اون‌ها رو تغییری نداده. همین‌طور استفاده از دستگاه‌های بخصوص، آشپزهای حرفه‌ای و مواد غذایی تازه و آزمایش‌شده، باعث کیفیت خوب سوشی‌های اینجا می‌شه.

سوشی‌شاپ فضای نسبتا بزرگی داره که با ترکیب رنگ تیره و چوب تونسته دکوراسیون جذابی داشته باشه. این رستوران علاوه بر صندلی‌های عادی و مبل‌مانند، صندلی‌های چوبی هم داره که یادآور ژاپنه.

اینجا فضای وی‌آی‌پی هم داره که معمولا برای قرار‌های کاری رزرو می‌شه. این فضاى دنج شامل یک میز بزرگه که دور تا دورش جاى نشستن داره.

منو شامل انواع و اقسام سوشى و غذاهاى ديگه‌‌ی ژاپنی می‌شه. اينجا هم هر سه نوع سوشى پخته، نيمه‌پخته و خام رو داره و با تنوع زیادش حق انتخاب زیادی به مشتری داده. علاوه بر رول‌ها، ديس‌های سوشی هم دارن که برای انتخاب چندنفره مناسبه.

سوشى «گویو‌اسپشیال» و «ولكانو» سوشی شاپ خیلی خوشمزه است. اگه سوشى كاملا خام رو دوست دارين، ولكانو رو امتحان كنين که سالمون و آواكادو داره و يكمى تنده. گويو اسپشيال هم كه با بيف پخته شده و براى شروع سوشى‌خوردن گزينه‌ی خوبیه.

پس اگه به خوردن سوشی توی یک فضای مدرن و با کارکنان حرفه‌ای علاقه دارید حتما به اينجا سر بزنید

[aparat]http://www.aparat.com/v/WwZ7I[/aparat]

شرایط تجربه
 • رزرو تلفنی
 • پارکینگ اختصاصی
 • دلیوری
اطلاعات تماس
موقعیت

سوشی شاپ

وید‌ئو
 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید:

   majarajoor