امتیاز تجربه

دسته بندیاکسپرت ⭐   3.3 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

تجربه‌کردن طعم‌های جدید می‌تونه انتخاب هیجان‌انگیزی باشه، اما از بین سبک‌های متفاوت غذایی که هرکدوم متعلق به کشور و یا شهر مشخصی هستن، چشممون کمتر به رستوران روسی و غذاهای روسی خورده. «کافه راشا» در میدون فاطمی، همون‌طور که از عنوانش هم مشخصه، کافه‌ایه که با المان‌های روسی دکور شده و منوی متنوعی از غذاهای روسی رو سرو می‌کنه.

​کافه راشا در ضلع شمال غربی میدون فاطمی، طبقه‌ی اول مرکز خرید پرنیان واقع شده. این کافه به دلیل علاقه و انتخاب صاحب کافه به سبک روسی تاسیس شده و تا به امروز مهمون‌های بسیاری از طرف سفارت و کنسول‌های روسیه داشته. غذاها در دو سبک روسی و ایرانی سرو می‌شن و متنوع هستن. توضیح تمام غذاهای روسی داخل منو نوشته شده، با این حال می‌تونین از کارکنان کافه در موردشون سوال کنین و اون‌ها با حوصله بهتون توضیح میدن. کافه راشا فضای بزرگی داره و برای قرارهای دسته‌جمعی حتی با تعداد بالا هم انتخاب مناسبیه.

فضای کافه شامل دو قسمت داخلی و بیرونی می‌شه. در قسمت ورودی با قفسه‌ی بزرگی از انواع نشانه‌ها و المان‌های روسی مواجه می‌شین که باعث می‌شه چند دقیقه‌ای مکث کنین و با دقت بیشتری به اون‌ها نگاه کنین. این نوع طراحی حس و حال روسی کافه رو از همون ابتدای ورود براتون تداعی می‌کنه. فضای داخلی با میز و صندلی‌های چوبی و وسایل نسبتا مدرن طراحی شده. بار بزرگی در قسمت سمت چپ و روبه‌روی میز و صندلی‌ها قرار گرفته. فضای بیرونی کافه تراسیه که دورتادورش با گیاهان سبز پوشیده شده. میز و صندلی‌های چوبی در همنشینی با رنگ سبز گیاهان به تعادل خوبی رسیدن. منو و قیمت منوی کافه راشا متنوعه و جدا از انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد، چندین سبک مختلف غذایی رو شامل می‌شه. از انواع پاستا و پیتزا و گریل گرفته، تا انواع غذاهای روسی و ایرانی.

منوی اینجا تصویریه و در کنار توضیح کامل غذاهای روسی، تصویرشون هم قرار داره. قیمت غذاها به نسبت حجم و کیفیتشون معقولن و فقط استیک‌ها و غذاهای گریل به دلیل حجم و نوعشون قیمت‌های بالاتری دارن.  اگه دلتون تجربه‌ی متفاوت امتحان‌کردن غذاهای روسی رو می‌خواد، می‌تونین به کافه راشا سر بزنین.

شرایط تجربه
 • اینترنت WiFi
 • دستگاه پوز
 • پارکینگ پارکینگ
 •  صبحانه
 •  امکان کشیدن سیگار
 •  رزرو تلفنی
 • ظرفیت نفرات: 120
اطلاعات تماس
موقعیت

Jahad square، طهران، طهران، إيران

وید‌ئو
پست‌های اینستاگرام
تکمیل اطلاعات
ما را در معرفی صحیح‌تر این تجربه با اشتراک اطلاعات خود از آن یاری کنید.

تکمیل اطلاعات تجربه
mood_bad
 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید: