امتیاز تجربه

دسته بندیهارمونی ⭐   3.2 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

مجموعه هایی که شاکل چند فضای متفاوت فرهنگی در کنار هم هستن، می تونن برای گذروندن اوقات فراغت، انتخاب های هیجان انگیزتری باشن.

کافه گالری آ در کنار گالری و تماشاخانه ی آ، داخل ساختمونی قرار گرفته که قدمتش به زمان های گذشته برمی گرده. این بنا به شکل تلفیقی بازسازی شده و تغییر کاربری داده.

کافه آ نیز شبیه با اون چیزی که از کافه‌های قدیمی در ذهنتون دارین. واقعا بودن در همچین کافه گرم و دلنشینی برای هر کسی می‌تونه جذاب باشه.

گالری آ هم همه روزه به جز شنبه‌ها، از ساعت ۱۴ تا ۲۰، به صورت رایگان پذیرای علاقه‌مندانه و آثار هنری مختلفی در اون به نمایش گذاشته می شه. از نکات جالب کافه ی این گالری، می‌تونیم به استفاده از نام هنرمندان شاخص عرصه‌های مختلف، به جای شماره بر روی میزها اشاره کرد.

منوی کافه گالری آ شامل انواع نوشیدنی های سرد و گرم، انواع کیک و دسر، پیش غذا، سالاد، پاستا، پنینی، اسپرینگ رول سوخاری شده، سوفله و صبحونه میشه.

اگه دلتون می خواد تو یه محیط خاطره انگیز و قدیمی خوراکی های خوشمزه ای بخورین و از نمایشگاه های به یادموندنی و برنامه های مختلفی مثل نمایشنامه خوانی، بازی های جمعی و اجرای موسیقی و تئاتر، دیدن کنین، گالری آ رو از دست ندین.

شرایط تجربه
 • همه روزه ۹:۳۰صبح تا ۱۱شب
 • شنبه ها ۱۲:۰۰ ظهر تا ۱۱شب
 • جای پارک مناسب
 • دستگاه پوز
اطلاعات تماس
موقعیت

طهران، طهران، إيران

پست‌های اینستاگرام
تکمیل اطلاعات
ما را در معرفی صحیح‌تر این تجربه با اشتراک اطلاعات خود از آن یاری کنید.

تکمیل اطلاعات تجربه
mood_bad
 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید: