امتیاز تجربه

دسته بندیفانتزی ⭐   4.1 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

حتما برای شما هم پیش اومده که هوس غذای ایرانی و برنج کرده باشین اما دلتون نخواد برین و تو یه رستوران بشینید و بخواین تو ماشین غذاتون رو بخورین، برای همه ما پیش اومده که غذامون رو بردیم تو ماشین و نتونستیم راحت از غذامون لذت ببریم چون بسته بندی غذاها معمولا جوری نیست که بشه تو ماشین یا تو پارک و رو نیمکت ازشون راحت استفاده کرد. پلو باکس یک فست فود ایرانیه که با ابتکار جالب خودش غذا رو در بسته بندی متفاوتی به شما ارایه میکنه.

پلوباکس ، "غذای مدرن ایرانی" با الهام از سبک نوع خاصی از رستوران های غربی با نام wok to walk ایده اولیه پلوباکس شکل گرفت.در این نوع از رستوران ها غذا در بسته بندی هایی خاص و در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتری تحویل داده می شود. در این نوع از طراحی و بسته بندی به اندازه ای به راحتی مشتری فکر شده که شما حتی می تونید در حالت راه رفتن هم غذای خودتون رو به راحتی میل کنید.پلوباکس با همکاری یکی از بزرگترین شرکت های بسته بندی دنیا به اسم دت پک(detpak) این ایده رو پیاده سازی کرد.

بر روی این بسته‌بندی‌ها، المان‌های نوستالژیکی مانند گل سرخ که برای ما ایرانی‌ها بسیار خاطره‌انگیز و آشناست به چشم می‌خورد. باید بدانید که بسته‌بندی‌ها به‌گونه‌ای انجام می‌شود که غذا در مدت زمان بیشتری گرم بماند و روغن و آب غذا آن را خیس نکند. .
همان‌طور که از نام پلوباکس برمی‌آید، برنج نقش مهمی در تهیه غذاهای این رستوران دارد. بنابراین جهت جلب رضایت بیشتر مشتریان و بالا بودن کیفیت غذاها، پلو باکس از برنج مرغوب و صددرصد ایرانی استفاده می‌کند.

میگر چوبی گریل و فیش‌فینگر سوخاری با سس کیپرز، فیله چوبی گریل با سس آنتروکت و جوجه چوبی گریل با سس سالسا جزء غذاهای بی‌نظیر و خوش‌طعم این رستوران به شمار می‌آیند. توصیه می‌کنیم که حتماٌ طعم فوق‌العاده و متفاوت سالاد چوبی با سس میموزای پلوباکس را امتحان کنید.
رستوران پلوباکس، محلی برای ارائه غذاهای مدرن و با کیفیت ایرانی است. حتی اگر غذایی از غذاهای غربی یا مدیترانه ای اقتباس شده، مطابق با ذائقه ایرانی و با دستان هنرمند یکی از بهترین سرآشپزهای ایرانی طبخ می‌شود. بسته به نوع غذای سفارشی، حدود 10 تا 20 دقیقه برای آماده‌سازی و بسته‌بندی آن زمان لازم است. و حدود نیم ساعت بعد از ثبت سفارش، غذای موردنظر به آدرس مشتری ارسال می‌گردد.

شرایط تجربه
  • ساعت كاري:١٢الى١٦:٣٠ ١٨:٣٠الى٢٣:٤٠
اطلاعات تماس
موقعیت

پلوباکس

وید‌ئو
  • هیچ نظری ثبت نشده است.
  • افزودن نظر
    تکمیل اطلاعات تجربه
     

    برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید: