امتیاز تجربه

دسته بندیاکسپرت ⭐   3.2 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

محله‌ی بهشتی و خیابون‌های اطرافش، پر از اداره‌ها و مکان‌های پر رفت‌وآمده و کم‌تر کسی به صبحونه و میان‌وعده‌ی روزش اهمیت میده. «کافه‌نان بیسکاتی» یکی از کافه‌ها و اسنک‌فروشی‌های خوب این منطقه‌ست که توی هر ساعت از روز، می‌شه بهش سر زد و از نون‌های تازه، میان‌وعده‌ها و خوراکی‌های باکیفیتش لذت برد. بیسکاتی برای صبحونه هم انتخاب‌های خوبی داره که قبل از شروع روز کاری می‌شه امتحان کرد. کافه‌نان بیسکاتی، نمای شیشه‌ای رو به خیابون بهشتی داره و فضای خوبی در این منطقه درست کرده. این کافه‌نان دو طبقه‌ست. طبقه‌ی همکف بیسکاتی، از قفسه‌های نون و اسنک و میان‌وعده‌ها به همراه نوشیدنی‌ها پر شده. قفسه‌هایی که جلوی هرکدومشون اسم نون یا اسنک نوشته شده تا مشتری برای انتخاب به مشکلی بر نخوره. قسمتی هم برای شیرینی‌ها و بیسکاتی‌هاست که مثل بقیه‌‌ی قفسه‌ها، اسم و نوع شیرینی‌هاش معلومه. طبقه‌ی بالا، با چند میز و صندلی پر شده که برای خوردن خوراکی‌ و استراحت و انجام کارهای شخصی، فضای مناسبی داره.

خوراکی‌های بیسکاتی تنوع زیادی داره. از نون‌های تازه و متنوع و اسنک‌هایی با طعم خونگی تا قهوه و دسر توی منوی اینجا پیدا می‌شه. انتخاب‌های صبحونه‌ی کافه‌نان بیسکاتی شامل چندین مورد می‌شه مثل صبحونه‌ی سیاه‌مزگی، صبحونه‌ی اسموکی‌روگن و یا توماتینا. صبحونه‌ی سیاه‌مزگی ترکیبی از پنیر معروف شمالی به همراه املت، دیپ لوبیا، سالاد میوه و نان رزماری و زیتونه. جدا از این خوراکی‌های خوشمزه، بیسکاتی فروشگاهیه که نون‌های متفاوت و باکیفیتی درست می‌کنه. تقریبا توی بیشتر ساعات روز، نون‌های تازه پخت می‌کنه و قیمت مناسبی هم داره، نون‌هایی مثل بریوش، سمیت، باگت، چیاباتا و غیره. در کنار این خوراکی‌ها، کیک و قهوه و یا نوشیدنی‌های گرم هم پیشنهاد خوبیه تا حین روز کاری، یه استراحت کوتاهی داشته باشید. البته‌ که نوشیدنی‌های مختلفی مثل ترکیب عرقیجات‌ با تخم شربتی و خاکشیر و یا آبمیوه‌های طبیعی و تازه هم توی منو دیده می‌شه. اسنک‌های بیسکاتی مثل کوکوی سیب‌زمینی، شامی، ساندویچ مرغ‌وبادمجان و چند مورد دیگه قیمت مناسبی دارن و همچنین طعم خوبی دارن

ویژگی بیسکاتی، در تازه‌بودن و کیفیت بالای میان‌وعده‌هاشه که توی تمام طول روز می‌شه شاهدش بود و ازش لذت برد. اکثر مشتری‌هایی که بهش سر می‌زنن، افرادی هستن که محل کارشون در همین حوالیه. بیسکاتی برای یه استراحت کوتاه مناسبه و فضای خوبی برای قرارهای دوستانه داره.

شرایط تجربه
 • پارکینگ ندارد
 • دلیوری دارد
 • ساعت کاری: 06:30 تا 22:00
 • دستگاه کارتخوان: دارد
اطلاعات تماس
موقعیت

طهران، طهران، إيران

 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید:

   majarajoor