امتیاز تجربه

دسته بندیهارمونی ⭐   3.6 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

یه وقت‌هایی دنبال جایی می‌گردیم که بتونیم مشغله روزانه‌مون رو فراموش کنیم. جایی که خبری از موزیک‌های بلند و سروصدای زیاد نباشه. در واقع دلمون فضایی دنج با یه گپ دوستانه‌ی به دور از هیاهو می‌خواد. «کافه‌گالری گلاب» همون جاییه که اینجور وقت‌ها باید بهش سر زد!

ورودی کافه‌گالری گلاب دو تا نیم دایره‌ست که می‌رسه به محیط کافه و خود کافه هم دارای شکل نیم دایره‌ایه که دکوراسیون اون رو خاص و منحصربه‌فرد می‌کنه. فضای کافه‌گالری گلاب از دو سالن مجزا تشکیل شده که یکی از این قسمت‌ها به افراد غیر سیگاری اختصاص داده شده. در سالن عمومی کافه یه فضای دایره‌ای شکل در زیر پله‌ها قرار داره که مبل و کوسن‌های راحتی چیده شده و در وسط این قسمت یه میز گرد نسبتا بزرگ قرار داره که با تعدادی میز و صندلی دو تا چهارنفره پر شده. خارج از این فضای دایره‌ای شکل هم میز و صندلی‌هایی با فاصله‌‌ای مناسب از همدیگه وجود داره. رنگ گرم دیوارها، فرش‌های طرح قدیم، تک چراغ‌های کافه با میز و صندلی‌های قهوه‌ای‌رنگ در کنار آثار هنری، حس گرمی و راحتی رو منتقل می‌کنن. همچنین از زیبایی وسایل دکوری مثل آباژور رنگی و کمد چوبی که در گوشه و کنار کافه استفاده شده، نمی‌شه چشم‌پوشی کرد. در این ترکیب گرم و خوش‌حس، یه میز چوبی و دو مبل آبی و بنفش‌رنگ هماهنگی جالبی رو در فضا ایجاد کرده. دکوراسیون سالن مخصوص سیگار متفاوت از فضای عمومی کافه نیست و میز و صندلی‌های چوبی و آینه‌ی قدی قدیمی در این قسمت به چشم می‌خوره. کافه‌گالری گلاب یه استند در کنار صندوق برای پیشنهاد کتاب‌های داستانی هم داره.

منوی کافه‌گالری گلاب از انواع قهوه‌ها، انواع چای، انواع دمنوش‌ها، میلک‌شیک‌ها، خنکی‌جات و شیرینی‌جات تشکیل شده. در منوی صبحانه املت گوجه، املت ژامبون و صبحانه‌ی ایرانی به چشم می‌خوره. منوی سالاد شامل سالاد سزار، سالاد تن، سالاد اسفناج و انواع دیگری از سالاده. همچنین برای قسمت خورد و خوراک، سوپ و آش روز، چیپس و پنیر با ذرت و ژامبون و غذای ایرانی در نظر گرفته شده که غذاهای ایرانی کافه گلاب، کوفته‌ی انار و یا بادمجان شکم‌پُره. قیمت منوی گلاب نسبت به حجم و کیفیت غذاها مناسبه.

کافه گلاب یه جای دنج برای نوشیدن قهوه توی یه محیط آرومه و همون نقطه‌ی امنیه که می‌تونین شلوغی روزتون رو بالای پله‌ها جا بذارین و سُر بخورین توی آرامش محیطش. کافه‌گالری گلاب در مقطع‌های زمانی متفاوت آثار هنرمندان مختلف رو در محیط کافه به نمایش می‌ذاره.

شرایط تجربه
  • اینترنت WiFi
  •  دستگاه پوز
  •  پارکینگ به آسانی
  •  امکان کشیدن سیگار
  •  رزرو تلفنی
  •  کتاب یا روزنامه
  •  ساعت کار کافه‌ 8:30-23
اطلاعات تماس
موقعیت

طهران، طهران، إيران

افزودن نظر
تکمیل اطلاعات تجربه
 

برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید:

    majarajoor