امتیاز تجربه

دسته بندیفانتزی ⭐   3.5 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

ایده‌ی ترکیب قهوه و شیرینی برای ماندگارتر کردن لحظات خوش به‌ وجود اومده. قنادی‌ها از گذشته خاطرات خوشی رو با خودشون داشتن و ترکیب اون با کافه ماندگاری خاطرات رو بیشتر می‌کنه. «کافه‌شیرینی 10» هم یکی از همین کافه‌قنادی‌هاست که قراره خاطرات خوش و شیرینی رو توی دل خودش جا بده و پاتوقی بشه برای گذروندن وقت‌های خوب آدم‌ها. کافه‌شیرینی 10 تاکید زیادی بر استفاده از مواد اولیه‌ی باکیفیت و تازه داره.  کافه‌شیرینی 10 حواسش به کیفیت محصولات و رضایت مشتری‌هاش هست و خدماتی حرفه‌ای ارائه می‌کنه. تمام نون و شیرینی‌ها پخت روز هستن.

اینجا برای هر مناسبت، دکوراسیون خاصی رو برای محیط کافه انتخاب میکنن که بهونه‌ی خوبی برای ایجاد تنوع در دکوراسیون می‌شه و همینطور بهونه‌ای برای دورهمی‌های دوستانه. فضا و دکوراسیون در ابتدای ورود به کافه، پله‌هایی متفاوت شما رو وسوسه می‌کنه که هرچه زودتر فضای طبقه‌ی بالا رو کشف کنید. از طرفی نون و شیرینی‌های پشت ویترین هم بهتون چشمک می‌زنن تا امتحانشون کنید! در این بین عطر پیچیده‌شده در فضا و ظاهر فریبنده‌ی نون و شیرینی‌ها بر مرموزی پله‌ها غلبه می‌کنه و شما رو پشت ویترین‌ها می‌کشونه.

طبقه‌ی اول با دکوراسیون سفیدرنگ و تا حدودی مینیمال و نور مناسب باعث می‌شه توجه شما به چیزی جز نون و شیرینی‌های جذاب جلب نشه. در این طبقه انواع کیک‌ها و تارت‌ها، کوکی‌ها، مافین‌ها، سیمیت و ساندویچ‌های سرد در قسمت‌های مخصوص به خودشون به چشم می‌خوره. بعد از اینکه تمام طبقه‌ی اول رو گشتین و انتخابتون رو کردید نوبت به کشف طبقه‌ی بالا می‌رسه. با پله‌هایی متفاوت و جالب به طبقه‌ی دوم یعنی قسمت کافه راهنمایی می‌شید. میز و صندلی‌های چوبی و نور کم در طبقه‌ی دوم تضاد قابل توجهی با طبقه‌ی پایین ایجاد کرده.

کافه‌شیرینی 10 علاوه‌ بر ارائه‌ی سفارش بیرون‌بر، برای مراسم ‌مختلف، سفارش کیک و شیرینی‌ هم قبول می‌کنه، و همینطور این امکان رو هم داره که از فضای کافه استفاده کنید و در کنار سفارشتون نوشیدنی مورد علاقه‌تون رو نوش جان کنید. پیشنهاد می‌کنیم شما هم بعد از روز‌های شلوغتون، برای یه معاشرت خوب و تجربه‌ی شیرینی های خوشمزه و باکیفیت به کافه‌شیرینی 10 سر بزنید و لذت ببرید.

شرایط تجربه
 • کارتخوان دارد
 • ساعت کاری: 8 الی 23
 • جای پارک به آسانی
اطلاعات تماس
موقعیت

طهران، طهران، إيران

پست‌های اینستاگرام
تکمیل اطلاعات
ما را در معرفی صحیح‌تر این تجربه با اشتراک اطلاعات خود از آن یاری کنید.

تکمیل اطلاعات تجربه
mood_bad
 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید: