امتیاز تجربه

دسته بندیفانتزی ⭐   3.4 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

با زیاد شدن روز به روز کافه ها در سطح شهر کافه هایی که از خودشان خلاقیت بیشتری نشون بدن و منوی جذاب‌تری داشته باشند بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیره یکی از کافه هایی که پر از این جور خلاقیت هاست و به اصطلاح خوراک پاتوق شدن هست کافه پاکت سعادت آباد است. از چند جهت کافه پاکت میتونه انتخاب خوبی برای رفتن باشه اول به خاطر منوی کامل و جالب شون که داخلش از شیک های عجیب و غریب گرفته تا سرویس ویپ که کمتر جایی در تهران وجود داره، دوم فضای قشنگی داره از اونجایی که انتهای پاساژ قرار داره خیلی دنج محسوب میشه و زیاد چشم نیست.

فضای کافه رو سعی کردند سرزنده و در عین حال تاریک و دنج درست کنن که خودش خیلی مهمه ، برخی از صندلی ها را مثل تاب درست کردن که این هم خودش خلاقیت جالبیه و میتونین حین تاب بازی خوراکی های خوشمزتونم بخورین. پاکت دیش غذای خیلی حجیمیه که داخلش مرغ سوخاری برگر و سیب زمینی سرخ کرده و قارچ سوخاری داره و برای دو نفر مناسبت پینک برگر یه تیکه بزرگ گوشت داره و روش با پنیر آب شده صورتی تزئین میکنن و سیب‌زمینی سرخ‌شده داره، روحی برگر هم سه نوع مختلف پنیر داخلش داره که خیلی خوشمزش میکنه و کنارش سیب زمینی و قارچ سوخاری هم داره. سرویس ویپ هم برای اهالی دود خیلی جذابه و حسابی کیف می‌کنن . برای اونایی که نمیدونن ویپ چیه، باید بگیم این یکجور سیگار یا قلیون الکتریکیه که گویا ضررش از نمونه های سنتی خیلی کمتره ولی در کل توصیه نمیشه،  در کنارش هم یک شیک بزرگ مانستر  دو نفره که دونات و پاستیل و چیزای دیگه هم داره هست و حسابی لذت بخش و جذابه.

کیک گرم پاکت هم یه چیز عجیب و غریب و خفنه. توش کلی برگر و ژامبون و مرغ و چند مدل پنیر داره و دورش قارچ و سیب زمینی سرخ کرده که 5،6 نفرست و باید با دوستاتون بخورین. برای صبحانه هم ربلت و صبحانه آمریکایی حسابی میچسبه. هر هفته هم یه روز پخش فیلم و یه شب موسیقی زنده دارن که تو پیجشون اعلام‌میکنن، ورودی هم نداره و رایگانه. اینجا ویدیو پروژکتور هم داره که بازی های مختلف رو پخش می کنن. چند تا بردگیم هم دارن که می تونین با دوستاتون حسابی بازی کنین

اطلاعات تماس
 • 02122130492
 • 1320cafe@
 • تهران: سعادت آباد، بلوار سرو غربی، خیابان بخشایش، کوچه ۱۹ شمالی، مجتمع تجاری عرفان، طبقه منفی یک
موقعیت

طهران، طهران، إيران

 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید:

   majarajoor