امتیاز تجربه

دسته بندیهارمونی ⭐   3.5 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

کارفه، کافه نسبتا بزرگی است چرا که در یک خانه بزرگ حیاط دار نسبتا قدیمی تاسیس شده است.

وارد ساختمان کارفه که شوید آرامش اولین حسی است که از آن دریافت می‌کنید و این اتفاق به دلیل استفاده بجا از رنگ‌های ملایم و آرامش بخش در کنار نورپردازی دلپذیر و درکل هارمونی اجزای کافه است. میز و صندلی‌های چوبی با رنگ‌هایی شاد، کمدها و بوفه‌ها و ظروف جدیدی که روی بعضی‌هایشان طرح گلسرخی را می‌توان مشاهده کرد

کارفه ترکیبی است از اسم کار و کافه و هدف از تاسیس این کافه برپایی پاتوقی برای اهالی هنر بوده تا بحث‌ها، جلسات و دورهمی‌های کاری و حتی کارهای روزمره هنری خود را هم به کارفه بیاورند و کار خود را انجام دهند و هم از بودن در کارفه و نوشدین قهوه و خوردن صبحانه و امثال این ها لذت ببرند.

کارفه بستری است برای ایونت‌ها و اتفاقات فرهنگی روز که این را می‌توان از میز و صندلی‌های بزرگ که بیشتر حالت سوشیال یا اجتماعی دارند، از چند میز تحریر یک نفره و موسیقی لایت و آرامش بخش کافه و حتی از چراغ‌های مطالعه آن متوجه شد. .

در همین مدت کم تاسیس کارفه چندین اتفاق فرهنگی هنری در این کافه رخ داده است که بسیار جالب بوده اند و با دنبال کردن اینستاگرام آن ها می توانید از سایر برنامه های آن ها نیز مطلع شوید.

کارفه‌ای‌ها سعی کرده‌اند منوی جمع و جور یا بهتر بگوییم مختصر و مفیدی داشته باشند. شاید در منوی کارفه وعده‌های حجیم و سنگین که مناسب وعده ناهار یا شام باشد به چشم نخورد، اما چند مدل صبحانه و ماست و گرانولا و منوی تقریبا کاملی از قهوه‌ها دمنوش‌ها و نوشیدنی‌ها بدون شک نیاز خوراکی شمایی که به کافه کارفه آمده‌اید را بر طرف خواهد کرد.

کیک‌ها و نان‌های این کافه حال و هوای خانگی دارد و بیش‌تر آیتم‌های منو مثل کروسان، کیک و … را خودشان در کافه تهیه می‌کند. یک دستگاه بزرگ ماالشعیر شمس هم در گوشه کافه به چشم می‌خورد که احتمالا بتوان ماالشعیرهای بشکه‌ای و در لیوان‌های بزرگ هم سفارش داد و در کنار اسنک‌ها و میان وعدهای کافه از آن لذت برد.

کافه کارفه موقعیت مکانی بسیار دنج و آرامی دارد و با فضای بزرگ خود و حس و انرژی مثبتی که در آن جاری است برای شما محدودیت زمانی ندارد و قطعا به زودی به پاتوقی برای اهالی این عرصه و البته کافه گردها و گافه بازها تبدیل خواهد شد. البته فراموش نکنید که قبل از رفتن به این کافه با آن‌ها تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

شرایط تجربه
 • رزرو تلفننی
 • صبحانه
 • کارتخوان
 • جای پارک به آسانی
 • ساعت کاری: 10 الی 24
اطلاعات تماس
 • karfecafe@
 • cafekarfebijan@
 • تهران: ایرانشهر، ضلع شرقی پارک هنرمندان، بن بست بیژن، پلاک ۱۷
موقعیت

طلوع آرین هوشمند، طهران، طهران، إيران

وید‌ئو
 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید:

   majarajoor