امتیاز تجربه

دسته بندیهارمونی ⭐   2.5 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

کافه کافی داخل تماشاخانه مهرگان قرار دارد و به همین خاطر کمی از نظر دور مانده است.

درطراحی فضای کافه کافی به نکات مهم و ارزشمندی توجه شده است که علاوه بر بوجود آوردن زیبایی بصری تامل برانگیز هم است. فضای داخلی کافه را می‌توان به دو بخش تقسیم کرد. یک فضا با اتمسفر گرم، رنگ دیوارها و نوع صندلی‌ها فضای گرمی را القا می‌کند و یک فضای سرد که رنگ سرد دیوارها و صندلی‌های فلزی کافه القا کننده اتمسفر سرد است.

برای طراحی فضای کافه سعی شده است از چهارعنصر طبیعی آب و باد و خاک و آتش ایده گرفته شود تا شاهد خلق فضای متفاوتی در کافه باشیم. یکی از دغدغه‌های ارزشمند گردانندگان این کافه توجه به (دخالت انسان در طبیعت و متوجه ساختن اهمیت اثرات برجای گذاشته توسط انسان در طبیعت می‌باشد ) بدین منظور از چوب و آجر به نشانه طبیعت در تکمیل فضا و از فلز ساخت دست انسان به منظور تهویه‌های مورد نیاز کافه استفاده شده است. با کنار هم قرار دادن این‌ها و تناقض به وجود آمده در فضای کافه ما را متوجه اهمیت دخالت انسان در برهم زننده زیبایی‌های طبیعت می‌سازد. تنوع در نوع چیدمان صندلی‌ها و میزهای کافه در نوع خود زیبا و جالب است.

کافه کافی تفاوت‌های زیادی با خیلی از کافه‌های دیگر دارد که باعث می‌شود انتخاب مناسبی برای یک کافه گردی خاص باشد.در این کافه گاها برنامه های نمایشنامه‌خوانی- تئاتر محیطی- نمایشگاه نقاشی- بازی های مختلف و نوستالژیک برگزار می شود که با مراجعه به صفحه ی اینستاگرام این کافه می توانید از آن ها مطلع شوید.

منو کافه کافی شامل انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد، کیک‌ها، شیک‌ها، میان وعده‌ها و غذاهای مرسوم در کافه‌هاست. کافه تقریبا منو کامل و جامعی را داراست

شرایط تجربه
 • کارتخوان
 • پارکینگ به آسانی
 • رزرو تلفنی
اطلاعات تماس
 • cafe.cafi@
 • تهران: خیابان انقلاب خیابان خارک بن بست اول تماشاخانه مهرگان
موقعیت

طهران، طهران، إيران

 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید: