امتیاز تجربه

دسته بندیهارمونی ⭐   3.2 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

اسم «کافه گودو» رو زياد شنيديم و توى شعبه‌هاش خاطره‌های زیادی ساختیم. «گودو یاس» در مرکز شهر قرار داره و با بازسازى حال‌و‌هوای نو و روح تازه‌ای داده به خونه‌ی قدیمی مرحوم «علی حاتمی» که متروکه شده بود.

اين شعبه به سبک ايرونى كار كرده و يادآور خاطرات بچگى‌مون تو خونه‌ی مادربزرگ و پدربزرگ‌هاست.

گودو یاس داخل بن‌بست گل یاس قرار داره كه از لحظه‌ی ورود به اين بن‌بست باريک با ديدن ديوارهاى آجرى و گلدو‌ن‌های ساده و قدیمی از فضای شلوغ شهری دور می‌شین و آرامش سراسر وجودتون رو فرا می‌گیره.

در انتها و در سمت چپ، درب فلزى كافه گودو قرار داره كه جلوى اون گياه و دو صندلى براى انتظار وجود داره. بعد از ورود به کافه، با یه حیاط دلباز و یه خونه‌‌ی دو طبقه با نمای آجری مواجه می‌شین.

حیاط گودو یاس با حوض آبی‌رنگ و میوه‌های داخلش، کف‌سازی با موزاییک‌هایی به رنگ‌های مشکی، سفید و نارنجی، لوسترهای قدیمی آویزون از درخت، آباژورهای آنتیک و درخت‌هایی مثل بیدمجنون، گلدون‌های دور حوض، گل‌ روی تمام میزها و یه فولکس قراضه و زنگ‌زده فضای دلنشینی برای قرارهای خانوادگی و دوستانه ایجاد کرده.

طبقه‌ی اول ساختمون فضاى داخلى کافه‌ست که با ديوارهايى به رنگ آبى و سفيد و المان‌های نوستالژیک مثل ظروف، چرخ خیاطی و تلویزیون قدیمی حس خوب خونه رو ميده. لوستر و آباژور علاوه بر حیاط، در ایوان و فضای داخلی کافه هم دیده می‌شه. طبقه‌ی دوم هم قراره به گالری و فضایی برای برگزاری ایونت‌ها اختصاص داده بشه.

در فصل گرما فضاى باز كافه با سيستم مه‌‌‌‌پاش و فضای داخلی با پنکه‌ی سقفی و کولر گازی خنک می‌شه.

صندلى‌های کافه چوبی و لهستانی هستن و اکثر میزها سنگ مرمر. یکی از میزهای کافه که برای قرارهای دسته‌جمعی مناسبه، تنه‌ی درخته که برای من جذابیت داشت.

تمرکز منوی گودو ياس بر روی نوشيدنی و اسنک‌های ایرونیه. برای ناهار و شام غذای روز دارن که برای اطلاع از اون‌ها می‌تونین به اینستاگرامشون سر بزنین. البته این غذاهای روز، خاورمیانه‌ای هستن و به غذاهای ایرونی محدود نمی‌شن. معمولا كشک‌بادمجون و خوراک مرغ جزو غذاهاى ثابت اينجاست و غذاهاى روز هم بهش اضافه می‌شه. در صورتی‌که غذای روز کافه پلویی بود، از قبل بگم که برنجش، برنج‌دودیه و عطر بخصوصی داره.

منوى كافه شامل يخ‌تنی‌ها(مثل بستنی و فالوده)، عرقیجات، نان‌لقمه‌ها، قهوه‌های عشيره‌، قهوه‌ها‌ی ماشینی، دمنوش‌ها و بشقاب شيرينى روز می‌شه.

عشيره‌های این کافه با شن داغ درست می‌شن و حتی می‌تونین در فضای داخلی مراحل درست‌شدنش رو روی میز بار ببینین.پیشنهاد ما به شما شن‌جوش‌ها «شيخ» و «جاشو» هست

گودو یاس برای همنشینی‌ و مرور خاطرات و ثبت یه روز خوب می‌تونه مناسب باشه و لبخند به لبتون بیاره.

شرایط تجربه
 • ساعت کاری: 23:30 الی 11
 • جای پارک: دارد
 • دستگاه پوز : دارد
اطلاعات تماس
 • godo.yas@
 • تهران: خیابان نجات اللهی، خیابان محمدی، بن بست گل یاس
موقعیت

گودو گل یاس

پست‌های اینستاگرام
تکمیل اطلاعات
ما را در معرفی صحیح‌تر این تجربه با اشتراک اطلاعات خود از آن یاری کنید.

تکمیل اطلاعات تجربه
mood_bad
 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید: