امتیاز تجربه

دسته بندیهارمونی ⭐   3.2 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

در حالی که رفته‌رفته همه‌مون قبول کردیم که تهران و متعلقاتش رو به دست ارواح سرگردان سال‌های دور بسپاریم، طبیعیه که از رشد روزافزون مجموعه و بناهای روح‌دار استقبال کنیم. پلاک ۱۹ خیابون رهنما که خیابون کارگر شمالی رو به ۱۶ آذر متصل می‌کنه، عمارتی از دل تاریخ سر برآورده که روح داره! روح جذاب و دوست‌داشتنی تهران قدیم. «کافه باکارا» آخرین نمونه از شوق افرادیه که عمارت‌های قدیمی و تاریخی رو با کاربری جدید به نقشه‌ی شهری باز می‌گردونن.

ویژگی‌ها

باکارا کافه‌ای نوستالژیکه که علاوه بر داشتن محیط قدیمی سعی کرده روح تاریخی ایده‌ی جاری‌شده رو در همه‌ی موارد حتی ظروف سرو غذا هم پیاده کنه. اینجا برای قرارهای دوستانه یا بردن مهمان خارجی می‌تونه گزینه‌ی مناسبی باشه.

در باکارا رویدادهای مختلفی مثل مسابقات، بازی‌های دسته‌جمعی و شب شعر هم برگزار می‌شه که بهتره برای مطلع‌شدن ازشون به اینستاگرامشون سر بزنین و یا باهاشون تماس بگیرین.

فضا و دکوراسیون

حیاط نسبتا بزرگی با ریسه‌های بالای حوضش شما رو به یک عمارت آجری زیبا می‌رسونه. میز و صندلی‌های زیر سایه‌بون دو طرف حوض از شما می‌خوان چند ساعتی رو دور از هیاهوی مرکز شهر سپری کنین. فرش زیر میز و صندلی داخل حیاط، گلدون‌های دور تا دور، توپ‌های نوستالژیک بچگی و وسایل خاطره‌انگیز دیگه همه از جذابیت‌های کافه باکاراست.

ساختمون اینجا جدا از عقبه‌ی پرماجرا، حالا پردیس هنرهای زیبا‌ست و متعلقات اهل هنر رو در دل خودش جای داده. یک زیرزمین و حیاط و حوض تبدیل به کافه‌ای پر رمز و راز و البته گیرا شدن.

منو و قیمت

یکی از نقاط قوت کافه منوی اونه که ساده‌ست اما جورواجور. در حال حاضر شامی، کشک‌بادمجون، آب‌دوغ‌خیار و پنه آلفردو از غذاهای اینجاست و قراره به منو استیک و برگر هم اضافه شه.

منو به لحاظ مالی شرایط متوسطی داره اما کیفیت خوراکی‌ها مطلوب و خوشمزست.

 

شرایط تجربه
 • ساعت کاری: 8الی 23
 • جای پارک به آسانی
 • دستگاه پوز
اطلاعات تماس
 • baccara_cafe@
 • تهران: ميدان انقلاب، خيابان كارگر شمالي، كوچه رهنما، پلاك 19
موقعیت

كافه باكارا

 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید:

   majarajoor