امتیاز تجربه

دسته بندیاکسپرت ⭐   2.7 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

شاید ده سال پیش مردم کمتر وقتشان را در کافه‌ها می‌گذراند و رفتن و نشستن در کافه‌ها خیلی همه گیر نشده بود. این روزها کافه گردی و کافه نشینی به بخشی جدا نشدنی از زندگی بسیاری تبدیل شده است. در این بین عده‌ای هم هستند که کافه را فقط بعنوان محلی برای نشستن و قهوه خوردن و گپ و گفت دوستانه نمی‌بینند. برای این افراد کافه حکم دفتر کارشان هست. کافه جایی است که آن‌ها می‌روند و می‌نشینند و کارهای روزانه دفتریشان را انجام می‌دهند.

خیابان ایرانشهر در محدوده کریمخان به دلایل مختلفی شناخته شده است. یکی از آن‌ها بورس فروش ادوات و تجهیزات اداری، نوشت افزار و … است. شاید بهترین مکان برای تاسیس کافه‌ای که نامش تایپ است و ماهیت و پوسته‌ای مرتبط با نوشتن، دستگاه تایپ و دفتر اداری دارد همین خیابان ایرانشهر باشد. کافه تایپ با طراحی ساده زیبا، یا سقفی بلند و آجری و قفسه‌های فلزی، با مبلمان چرمی‌و با پنجره‌های عریض، بیشتر شما را به یاد کافه‌هایی نیویورکی می‌اندازد که در فیلم و سریال‌ها دیده‌اید. کافه‌ای با حس و حال خوب و با اتفاقاتی که برای کافه‌های شهر جدید هستند.

خبرنگاران، نویسندگان و کلا افرادی که کارشان با نوشتن و تایپ درگیر است دوست دارند تا کارشان را در محیطی انجام دهند که پویا باشد و هنگام کار دچار خستگی و یکنواختی نشوند. پس چه جایی بهتر از کافه که همیشه زندگی در آن جریان دارد. اما کدام کافه مناسب این کار است. کافه تایپ یک میز تحریر یا بهتر بگوییم یک میز کار حرفه‌ای دارد که مجهز به کاغذ خورد کن، شارژر، منگنه، پانچ و … در کل هر آن چیزی که شما برای یک کار دفتری لازم داشته باشید را می‌توانید در کافه تایپ پیدا کنید. البته که اگه شما کارهایتان را در کافه‌ها انجام می‌دهید.

نشستن در کافه چه برای دورهمی‌باشد چه برای انجام کارهای شخصی خشک و خالی نمی‌شود. یکی از ویژگی‌های خاص کافه تایپ مجهز بودن به یک فر نان پزی است که با آن نان‌ها و شیرینی‌های کافه را تهیه می‌کنند. خیلی حس خوبی به شما دست می‌دهد وقتی بوی نان تازه یا شیرینی گرم به مشامتان می‌خورد. این شیرینی‌های خوشمزه و تازه را می‌توانید با انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم و جذاب کافه تایپ میل کنید. اگر اهل گرم نوش‌ها باشید لاته لبو پیشنهاد جذاب و خوشمزه‌ای برای شما است. یا اگر یک نویسنده هستید که شاید ۵ لیوان قهوه را در طول کارتان به راحتی میل کنید قهوه فیلتری بهترین پیشنهاد برای شماست چون می‌توانید به رایگان آن را شارژ کنید.

نوشیدنی‌های سرد کافه تایپ هم خوشمزه و خوشگوار هستند و هم دلربا و جذاب، سرد نوش دَلار، ترکیب سبز سرد که حتما باید امتحانشان کنید. اینجا منوی غذای جمع و جور و قابل قبولی هم دارد. پاستا و ساندویچ‌های که شاید تعدادشان کم باشد اما باب میل خیلی از مشتری‌ها است. تمام ساندویچ‌ها مثل ساندویچ میتبال و مرغ خانگی با نان تازه پخت تایپ سرو می‌شود. پاستای پستوی با مرغ هم یکی دیگر از خوشمزه‌های منو است.

کافه تایپ شاید اولین کافه با محوریت کاری و انجام کار روزانه در تهران نباشد ولی به جرات یکی از بهترین‌ها در این زمینه است. محیطی جذاب، منوی خوب و اقتصادی، پرسنلی میهمان نواز و اتفاقات جذابی مانند اجاره رایگان دوچرخه به مشتریان و موزه گالری تایپ شامل  نسل اولیه دستگاه های تایپ و ماشین های اداریِ و  … باعث می‌شود که کافه تایپ به یکی از پیشنهادات جذاب کافه گردی در این روزهای تهران تبدیل شود.

امیدواریم از ساعات کار در مینی آفیس خودتان در کافه تایپ لذت ببرید.

 

 

شرایط تجربه
 • اینترنت WiFi
 • دستگاه پوز
 • پارکینگ به آسانی
 • امکان کشیدن سیگار
 • رزرو تلفنی
 • کتاب یا روزنامه
 • ظرفیت نفرات: 50
 • ساعت کار کافی‌شاپ 10:30-24
اطلاعات تماس
 • تهران: ایرانشهر شمالی، نبش خیابان کلانتری
موقعیت

کافه تایپ

 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید:

   majarajoor