امتیاز تجربه

دسته بندیهارمونی ⭐   2.9 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

شنیدن اسم «کافه‌تو‌کافه» شاید در لحظه‌ی اول عجیب به نظر بیاد. اما اگه توضیح صاحبان کافه رو درباره‌ی دلیل انتخاب این اسم بشنوین، دیگه به نظرتون عجیب نمیاد. این کافه از سه فضای مختلف تشکیل شده و دلیل اصلی نام‌گذاریش هم همینه. کافه‌تو‌کافه در خیابون یوسف‌آباد برای جلب رضایت مشتری‌ها آپشن‌های هیجان‌انگیزی رو در اختیارشون می‌ذاره. از برگزارکردن تولد گرفته تا QR کد تخفیف، اجراهای زنده و حتی بازی جفت‌شیش!

در قسمت ورودی کافه میز و صندلی‌هایی قرار گرفته که به عنوان فضای بیرونی کافه کاربرد داره. توی روز رد نور آفتاب روی میزها می‌افته و زیبایی چشم‌گیری به وجود میاد. روی تموم میزها و دیواره‌های این قسمت، گیاهان سبز استفاده شده و برای حل‌کردن مشکل گرما هم مه‌پاش قرار گرفته.

از در که وارد بشین با دیوارهای آجری، رنگ‌های گرم و نور کم کافه مواجه می‌شین. سمت چپ کافه بار و آشپزخونه قرار گرفته و سمت راست فضای داخلی کافه که توسط میز چوبی مستطیل‌شکلی به دو قسمت مختلف تقسیم شده.

در قسمت رو‌به‌روی بار، میز و صندلی‌های چوبی وجود داره و کتابخونه‌ای که پر از کتاب‌های هنریه و می‌تونین برای مطالعه ورق بزنیدشون. توی دیزاین کلی کافه سعی شده از المان‌های ایرانی هم استفاده بشه و فضای سنتی به وجود بیاد. به گفته‌ی خودشون متریال‌ها رو از اصفهان به تهران آوردن و حتی دیزاین داخلی کافه توی یکی از دوره‌های مسابقه‌ی معمار برتر به عنوان طرح هفتم انتخاب شده.

در قسمت‌های مختلف کافه تابلوهایی از تصویر هنرمندان معروف و پوستر‌های مطرح نصب شده و ترکیب جالبی رو به وجود آورده.

کافه‌تو‌کافه دوتا منوی مجزا داره که یکیش شامل انواع نوشیدنی سرد و گرم، کیک و عصرانه می‌شه و منوی دوم آیتم‌های غذایی که از لقمه‌ی نیم‌روز، پیش‌غذا، سالاد و خوراک تشکیل شده و تنوع خوبی داره.

بین نوشیدنی‌ها شیک «لمون‌چیز» و شربت بیدمشک‌نعنا خوشمزست که شیک لمون‌چیز شامل لیمو و پنیر خامه‌ای و بستنی می‌شه؛ کم‌شیرین و خوش‌طعمه . شربت بیدمشک‌نعنا هم از اون دسته خنکی‌هاییه که توی روزهای گرم تابستون می‌تونه انتخاب دلچسبی باشه.

سالاد سزار و تمپورای سبزیجات هم انتخاب‌های غذایی‌ عالیین. سالاد سزار حجم زیادی کاهو، مرغ طعم‌دار، نون و پنیر پارمزانه که سس سزار خوش‌طعمی به طور جداگانه در کنارش قرار می‌گیره. تمپورای سبزیجات هم بشقاب هوس‌برانگیزی از قارچ، پیاز، کلم بروکلیِ سوخاری شده‌ست که با تربچه و جوانه‌ی گندم تزئین شده و سس هم کنارش سرو می‌شه.

گهگاهی اجرای زنده و بازی جفت‌شیش توی کافه برگزار می‌شه. بازی جفت‌شش به این صورته که سر هر میز تاسی برده می‌شه و هر کسی که بتونه جفت شش بیاره آیتمی رو به رایگان جایزه می‌گیره.

جدا از این‌ها کافه‌تو‌کافه برای برگزار کردن تولد هزینه‌ای به عنوان ورودی دریافت نمی‌کنه و به جای اون به انتخاب خودتون نوشیدنی و آيتم غذایی انتخاب می‌شه و با قیمت حدودی ۱۵ تا ۲۰ هزار تومن در اختیارتون قرار می‌گیره.

کافه‌توکافه برای قرارهای دسته‌جمعی و برای کسایی که بیرون نشستن رو به فضای بسته ترجیح میدن و دلشون یه فضای متفاوت با برنامه های جالب می خواد، انتخاب خوبیه.

شرایط تجربه
 • قیمت اسپرسو
 • دستگاه اسپرسوساز
 • ساعت کاری: ساعت 11 الی 23:30
 • اینترنت
 • کشیدن سیگار
 • جای پارک خودرو
اطلاعات تماس
موقعیت

کافه تو کافه

 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید:

   majarajoor