امتیاز تجربه

دسته بندیآدرنالین ⭐   4.6 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

تا به حال به این فکر کرده اید که حس هیجان پرواز در آسمان و شنا در زیر آب را در کنار هم تجربه کنید؟

پرواز آرزوی دیرینه انسان ها بوده است. حال فرض کنید این آرزو بر روی آب های بی کران خلیج فارس برآورده شود. پروازی که همراه با شیرجه های مداوم در آب و حس لذت رهایی در آب نیز باشد. دو هیجان بی نظیر پرواز و شنا در کنار هم در فلای بورد کیش ترکیب شده اند تا در قالب یک تفریح در یایی فوق العاده در کیش شادی سفر به این جزیره زیبا را به یاد ماندنی تر کنند.

با فلای بورد کیش هر لحظه که بخواهید می توانید مانند یک پرنده در آسمان و دریا پرواز کنید و یا همچون یک دلفین به داخل آب شیرجه بزنید.

فلایبورد چیست؟

فلای بورد دستگاهی ست جذاب برای حرکات و مانورهای نمایشی ورزش های آبی ست که ترکیبی ست از ورزش های شنا، اسکی روی آب و جت اسکی می باشد. این دستگاه در ابتدا توسط شخصی فرانسوی به نام فرانکی زاپاتای طراحی و ساخته شد که با اتصال به یک دستگاه جت اسکی کار می کند.

نیروی محرکه غلبه بر جاذبه آن توسط فشار پمپاژ آب تامین می شود و به راحتی می توان حرکات نمایشی و مانوری را با آن انجام داد. رو نمایی برای اولین بار از این دستگاه در سال ۲۰۱۱ در جام جهانی مسابقات جت اسکی چین انجام شد. چیزی نگذشت که فلایبورد به عنوان دستگاه خارق العاده پرواز روی آب بر سر زبان ها افتاد و از شهرت زیادی برخوردار شد. تا اینکه در ماه می سال ۲۰۱۲ در تولید انبوه در دسترس عموم مردم قرار گرفت.

هیجان فلای بورد در کیش را از دست ندهید!

همانطور که گفته شد فلای بورد کیش نیز ترکیبی از ورزش های شنا، اسکی روی آب و جت اسکی می باشد. نیروی محرکه فلای بورد کیش می تواند تا حداکثر ارتفاع ۱۲ متر  از سطح آب دریا بالا ببرد. یعنی به اندازه تقریبا یک ساختمان ۴ طبقه.

میخواهید لذت فلای بورد کیش را تجربه کنید اما مهارتی ندارید؟

استفاده از فلای بورد کیش ممکن است برای اولین بار مقداری ترس داشته باشد. اما یکی از مهمترین ویژگی های استفاده از فلای بورد کیش که به شما کمک می کند تا به ترس احتمالی خود غلبه کنید و در بهترین شرایط فقط لذت را تجربه کنید، وجود یک مربی کارآزموده در تمامی مراحل در کنار شماست.

فلای بورد کیشبه دو دسته تقسیم می شود: فلایبورد مبتدی و فلایبورد پیشرفته

جهت استفاده از فلای بورد کیش به صورت پیشرفته ابتدا باید به مدت ۳۰ دقیقه با فلایبورد مبتدی تمرین کنید و در صورت تایید مربی فلایبورد پیشرفته را تجربه کنید.

تفاوت میان فلای بورد کیش از نظر مبتدی و پیشرفته بودن در کیت های الکترونیکی آن است. در فلای بورد کیش پیشرفته دیگر نیازی به کنترل فشار گاز و آب توسط شخص دیگری نیست و شخص خود به تنهایی می تواند فشار گاز و آب را کنترل کند.

[aparat]http://www.aparat.com/v/wRSkm[/aparat]

شرایط تجربه
 • نکات ایمنی در هنگام استفاده از فلای بورد کیش:
 1. عدم استفاده از فلای بورد توسط افراد با مشکلات قلبی تنفسی و بارداری
 2. توجه دقیق در هنگام توضیحات مربی در آموزش اولیه فلایبورد
 3. استفاده از جلیقه، کلاه و لباس مناسب و…
 • مخاطب: بانوان، آقایان
 • سن: 10 سال به بالا
 • مدت زمان: 20 الی 30 دقیقه
 • ساعت کاری:17 الی 10
 • قیمت برای هر نفر: 128000 تومان
اطلاعات تماس
موقعیت

Hormozgan Province, Iran

وید‌ئو
 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید: