امتیاز تجربه

دسته بندیاکسپرت ⭐   3.4 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

نان همراه همیشگی سفره‌ی غذای ما ایرانی‌هاست، صبحانه و نهار و شام هم نداره و عضوی جدا‌نشدنی به حساب میاد. نقش اول نان در وعده‌‌ی صبحانه‌ست که اگه نباشه، این وعده یه چیزی کم داره.

«هوفن‌نان» تولید‌کننده‌ی انواع نان بدون بهبود دهنده و نگهدارنده‌ست و به عنوان اولین «فوکاچریا» در ایران ثبت شده. فوکاچیا نوعی نان ایتالیاییه که به محلی که این خوراکی رو می‌فروشن، فوکاچریا میگن. اگه شما هم مثل ما کنجکاو شدید که هوفن به چه معناست جالبه بدونید هوفن واحد شمارش قرص نان در زمان هخامنشیه!

منوی هوفن انواع نان با طعم‌های متفاوت رو شامل می‌شه، مثل نان اسپرسو، اسکنز شکلاتی، نان شیرمال، سمیت، نان مالت، نان‌پنیر‌گردو و ریحان و طعم‌های مختلف دیگه. همین‌طور در کنارشون می‌تونید از قهوه‌ها هم سفارش بدین.

دکوراسیون این کافه نانوایی ساده و دلنشینه. ترکیب رنگ قرمز کف و میز و قفسه‌های چوبی حس دوستانه و محیط گرم رو در کافه ایجاد کرده. یکی از دیوارهای کافه به یک قفسه‌ی چوبی اختصاص داده شده که روی اون انواع سبدهای نان قرار داده شده و جذابیت خاصی به فضای کافه داده.

یکی از نکات مثبت اینجا اینه که از انواع نان‌ها می‌تونی امتحان کنی تا طعم‌ها رو بچشی و بر اساس ذائقه‌ت ازشون سفارش بدی.

تفاوت نان این نانوایی سلامت با نان‌ جاهای دیگه رو یه موضوع ساده است که اتفاقا همون وجه تمایز اینجاست: اون هم ترکیب نان با طعم‌های خوشمزه‌ست که باعث لذیذ شدن نان به تنهایی شده و دیگه نیازی به تاپینگ‌ نیست.

نان‌پنیر‌ گردو و ریحان خوش‌طعمه و انتخاب خوبی برای وعده‌ی صبحانه‌ست.فوکاچا محصولی میان نان و پیتزا است، اسکنز شکلاتی برای عاشقان طعم شکلات و یک میان‌وعده انتخاب مناسبیه. سمیت شیرین‌شده با شیره‌ی انگور هم طعم خاص و جالبی داره. نان اسپرسو عصاره دلپذیر قهوه داره. کروسان در انواع کره ای سیب و دارچینه و نان سیب زمینی و نان سبزی هم که عالی هستن، تنوع طعم و مزه اینجا اونقدر زیاده که کلی انتخابای فوق العاده می تونین داشته باشین

پس پیشنهاد می‌کنیم سری به هوفن‌نان بزنید و با دنیای این خوراکی خوشمزه که خیلی‌هامون فکر می‌کنیم 3 یا 4 مدل بیشتر نیست، آشنا بشید

شرایط تجربه
 • هوفن نان اولین مجموعه ی تولیدی نان های حجیم و نیمه حجیم است که با نشان نان طبی از سوی سازمان غذا و دارو اعلام شده
 • انواع نان‌بدون‌ بهبود دهنده و نگهدارنده
 • ساعت کاری: 21 الی 8
اطلاعات تماس
 • hoofannan@
 • تهران: شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان درختي، خیابان حافظی، پلاک ۱۳۰
موقعیت

طهران، طهران، إيران

 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید:

   majarajoor