امتیاز تجربه

دسته بندیاکسپرت ⭐  

©Majarajoor

توضیحات تجربه

برای طرفداران غذاهای آسیایی و به ویژه آنهایی که به غذای سالم علاقمدند، رستوران جاده ابریشم محلی آشناست. رستورانی زیبا و دنج در دپارتمان استور روشا که به ارائه غذاهای درجه یک آسیایی معروف است.

این رستوران در طبقه نهم مرکز خرید روشا واقع شده است و علاوه بر ارائه غذا و نوشیدنی های باکیفیت، شما را به یک چشم انداز زیبا از تهران میهمان می کند. اگر اهل غذاهای سالم، باکیفیت و همچنین صرف غذا در یک محیط دنج و زیبا با چشم اندازی عالی از تهران هستید به جاده ابریشم سر بزنید.

جاده ابریشم شعبه ایرانی و تحت لیسانس رستورانی اماراتی Asia Asia است و می توان ردپای این رستوران را به خوبی در شعبه ایرانی آن از تمام جهات مشاهده کرد. در جاده ابریشم همه چیز گویای وسواس و دقت خاص مدیران رستوران است و این وسواس را می توان در انتخاب مبلمان، صندلی ها و … مشاهده کرد.

حتی درخت گیلاس زیبایی که وسط رستوران قرار گرفته با قفس های طلایی زیبایی که از سقف آویزان است در نوع خود بی نظیر است. در بخش دیگر هم سقف رستوران با چترهای زیبایی تزئین شده اند که نماد کشورهای شرق آسیا هستند. برای آشنایی شما با این رستوران باید بگوییم که این رستوران دارای قسمت های مختلفی با طراحی خاص است.

در این مورد می توان به بخش ویژه ای  با میز و صندلی های راحت و کلاسیک و بخشی که فضای خصوصی تری دارد و میزا توسط دیوارهای کاذب از هم جدا شده اند است اشاره کرد. نکته جالب در مورد این رستوران است که در بخشی از رستوران میزهای ویژه ای (تپنهاکی)قرار دارند که دارای اجاق صفحه ای است و آشپز مقابل شما غذا را طبخ و به شما ارائه می دهد.

این رستوران همانطور که از نامش پیداست به ارائه غذاهای آسیایی با تمرکز بر غذای کشورهای ژاپن، کره، تایلند، چین،هند و به صورت اختصاصی ایتالیایی می پردازد. در منوی این رستوران انواع غذاهای دریایی از سوشی و انواع ماهی گرفته تا استیک و … موجود است که البته همه به سبک آسیای شرقی طبح و سرو می شوند.

در میان غذاهای این رستوران سوشی و استیک ذغالی که به سبک خاصی آماده می شود از محبوب­ترین ها هستند که در کنار سوپ و … سرو می شوند.همچنین تمام غذاها توسط سرآشپز حرفه ای که دوره آشپزی ویژه رستوران جاده ابریشم را در امارات و زیر نظر آشپزهای رستوران اماراتی Asia Asia  گذارنده است آماده می شود.

در این رستوران یک سوشی بار ویژه هم وجود دارد که انواع سوشی با بالاترین کیفیت در آن در کنار انواع نوشیدنی شامل قهوه و دمنوش های آسیایی سرو می شود. نکته قابل توجه در مورد نوشیدنی های رستوران جاده ابریشم این است که تمام نوشیدنی ها با دستور تهیه انحصاری این رستوران تهیه شده است.

اما داستان به همین جا ختم نمی شه و هیجان انگیزترین و جالب ترین قسمت این رستوران این است که شما می توانید سرآشپز خود باشید، شما می توانید استیک و سایر مخلفاتی که سفارش دادید رو روی منقل چوبی چدنی که سر میزتون هست گریل کنید، اینطوری صدای جیلیز ویلیز گوشت روی منقل و بوی اون در حالت پخت اشتهاتونو برای خوردن حتی یک گوساله درسته حسابی باز می کنه.

شرایط تجربه
 • موسیقی: دارد
 • پذیرایی در محل: دارد
 • جای پارک آسان: دارد
 • اینترنت: دارد
 • پارکینگ: دارد
 • کارت‌خوان: دارد
 • ساعت کار رستوران 12-24
 • با غذاهای ملل بیشتر آشنا شوید.
 • تجربه غذاهایی پر از رنگ و طعم های متفاوت
 • غذاهای آسیایی متناسب با ذائقه ایرانیان
اطلاعات تماس
موقعیت

رستوران جاده ابریشم

وید‌ئو
 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید:

   majarajoor