امتیاز تجربه

دسته بندیفانتزی ⭐   3.8 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

رستوران خان‌جان در مرکز خرید ولنجک، یه رستوران ایرانیه که از وسايل قديمى و نوستالژیک در دكوراسيونش به صورت مدرن استفاده كرده و براى قرارهای دوستانه، خانوادگی یا یه ناهار بعد از دانشگاه مناسبه. اين رستوران علاوه بر تجديد خاطره‌هايى از قديم، با اون‌ها به طرز باحال و بامزه‌ای شوخی کرده.

نماى بيرونى رستوران، جعبه‌های قرمزرنگ کوکاکولاست که توش شیشه‌های خالی نوشابه وجود داره.

روی یکی از دیوارهای داخلی رستوران، سه پهلوون به صورت برجسته قرار دارن که روشون نورپردازی می‌شه و بسته به انواع مناسبت‌ها این نورپردازی تغییر می‌کنه. روى يك ديوار ديگه تابلويى از پيكان قرار داره كه مى‌تونین مدتی چشم بهش بدوزین؛ چون متحرکه و مثل ویدئویی از یه داستان می‌مونه. پروژكتور ديگه‌ای روى ديوار عكس‌هایی نوستالژیک رو‌ نشون میدن.

موزيك‌های قدیمی که با نورپردازی و فیلم‌های روی دیوار تناسب داره، منویی که با لُنگ پوشیده و طراحی شده، دیوار پر از لیوان‌های قدیمی که مثل تابلویی مدرن توجه جلب می‌کنه، گلدون‌های فلزی پر از گل روی هر میز، زیربشقابی‌های متفاوت که روی اون برای خانم‌‌ها خوشگل نوشته شده و برای آقایون، سلطان؛ همه و همه از جذابیت‌های این رستورانه.

از سقف پنكه‌ی نمادين بزرگی آویزونه که سیستم روشنایی بهش وصله.


ميز و صندلى‌ها فلزی هستن و روی میزها شیشه‌هایی با طرح قدیمی گذاشته شده. از زیر شیشه نئون‌هایی روشنه که اگه دوست نداشتین روشن باشه از کارکنان محترمشون بخواین که خاموشش کنن.

براى خوشامدگويى نونى به همراه ماست ميارن كه هم نون و هم ماستش خاص و خوشمزه‌ست. نون طعم يه سبزى خوبى رو ميده و ماست هم از تركيبات سبزيجات، زنجبيل و غيره درست شده.

اینجا انواع غذاهاى ايرونى رو دارن؛ پیشنهاد ما میگوپلوی جنوبی و چكدرمه‌ی تركمنى. هر دو خوش‌طعم و متفاوتند. میگوپلوی این رستوران برای افرادی که ادویه‌ی زیاد دوست دارن مناسبه. چکدرمه به نسبت کم‌ادویه‌تره، ترکیبی از برنج و گوشتی که روی اون پنیر خاصی رنده شده؛ در کنار غذاها اسلایس‌های خیار و ترب قرار داره و حجم غذاها هم برای یک آدم شکمو خوبه! جالبیش اینجاست که نونشون رو خودشون درست مى‌کنن و تازه از تنور در اومده.

يكى از نكاتی كه توى خان‌جان رعايت مى‌شه، اينه كه منوى خانم‌ها قیمت نداره و منوی آقایون با قیمته.

شرایط تجربه
 • تحویل رایگان در محل
 •  دستگاه پوز
 • پارکینگ
 •  ظرفیت نفرات: 30
 • ساعت کار رستوران 12-18 20-23:30
اطلاعات تماس
 • khanjan_restaurant@
 • تهران: ولنجک، خیابان چهاردهم، مرکز خرید توچال، طبقه دوم، واحد ۳۶
موقعیت

ولنجک، خیابان چهاردهم، مرکز خرید توچال، طبقه دوم، واحد ۳۶

 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید:

   majarajoor