امتیاز تجربه

دسته بندیاکسپرت ⭐  

©Majarajoor

توضیحات تجربه

رستوران ایتالیایی پارلا به سبک رستوران‌های اصیل توسکانی ایتالیا طراحی شده است، رستورانی با دیوارهای آجری و تیرک های چوبی. دو ردیف میز و صندلی با روکش پارچه‌ای زیبا، استفاده بجا و به اندازه از گل و گیاه در کنار نورپردازی حرفه‌ای این مجموعه را به یک رستوران ایتالیایی از نوع فاخر تبدیل کرده است. پارلا نه تنها حال و هوا بلکه عطر و بویی ایتالیایی دارد.

ایتالیایی‌ها مثل معروفی دارند که می‌گوید: میهمانی از سر میز غذا شروع ‌شده و درست سر همان میز تمام می‌شود. میهمانی پارلا هم به همین صورت است، از سر میز و با نوشیدنی ولکام قرمز رنگ و دلچسب مخصوص خودشان شروع شده و با یک منوی غذایی متنوع ادامه پیدا می‌کند. یک میهمانی به سبک ایتالیایی در یک رستوران دنج با سرویس کامل است. بهتر است پارلا را ایتالیایی شروع کنید، پیشنهاد ما یک بروسکتا (نان برشته) ترد با تاپینگ گوجه یا بادنجان مزه دار شده است. اگر اهل غذاهای دریایی باشید برای پیش غذا می توانید اسکوئاد (ماهی مرکب) سوخاری را انتخاب کنید که همراه با یک سس و چاشنی جذاب سرو می‌شود. اگر پیش غذای متفاوت دوست دارید قطعا ظاهر و مزه خاچاپوری برای شما لذت بخش خواهد بود که می تواند غذای اصلی شما هم باشد.

اگر دوست دارید پارلا را سبز شروع کنید سالاد های اینجا را به شما پیشنهاد می‌کنیم، سالادهای پارلا به سبک خودش است از سزار فرانسوی تا سالاد میکس سبزش که یک وعده سالم غذایی کامل است. پیتزا غذایی است که از هر رستوران ایتالیایی انتظار می‌رود در آن خوب و حرفه‌ای باشد، همان طور که رستوران ایتالیایی پارلا هست. پیتزاهای پارالا با نانی نازک تهیه می‌شود که باعث شده طعم و مزه‌ها خیلی بیشتر حس شده و بتوان لذت بیشتری از تاپینگ آن برد. پیتزا کاپری چیوسا یک پیتزا کامل است از سبزیجات تا ورقه‌های نازک و مزه دار شده گوشت در آن به چشم می‌خورد.

پارلا یکی از بهترین رستوران‌های تهران در زمینه غذای دریایی است، از لابستر و شاه میگو تا فیله سالمون گریل شده با سس میگو و حتی پاستاهای دریایی با سس‌ها و مزه های فرابکر و ناب ایتالیایی. وقتی به بخش استیک‌ها می‌رسیم یک اسم همچون نگینی در این منو می‌درخشد، استیک فلفل پارلا یکی از محبوب‌ترین استیک‌های تهران است، استیکی ترد و خوش مزه با پوره سیب زمینی کره‌ای و سبزیجات بلانچ شده. ممکن است در میان این تعداد غذای مختلف و جذاب پارلا کسی باشد که هوس غذایی با رنگ و بویی ایرانی کرده باشد در اینصورت پلو استیک پارلا بهترین انتخاب ممکن خواهد بود.

پاستا های رستوران ایتالیایی پارلا از مزه های جذاب این آشپزخانه ایتالیایی هستند، پاستاهایی متنوع از اسپاگتی بلونز تا فتوچینی آلفردو و راویلوی ولی در میان تمام این مزه‌ها تورتولینی با سس کرمی و فیله گوساله چیز دیگری است. یک بشقاب گرم با پاستای لطیف و تکه‌های گوشت ترد و مزه دار شده پس حتما اون رو امتحان کنید

شرایط تجربه
 • تحویل رایگان در محل
 •  دستگاه پوز
 •  پارکینگ به آسانی
 •  رزرو تلفنی
 •  % سرویس15
 • ظرفیت نفرات: 60
 • ساعت کار رستوران 11-16/19-24
اطلاعات تماس
موقعیت

Vanak، طهران، طهران، إيران

وید‌ئو
 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید:

   majarajoor