امتیاز تجربه

دسته بندیهزارتو ⭐   3.5 

©Majarajoor

توضیحات تجربه

روبوشف؛ اولین رستوران رباتیک ایران

اگر بی هیچ تصویر ذهنی‌ای وارد روبوشف شوید قطعا برای مدتی هم که شده از دیدن روبات‌ و میزهای اندروید هوشمند آن متعجب خواهید ماند. متفاوت‌ترین و خاص‌ترین آیتمی که در روبوشف به چشم می‌آید وجود تسمه نقاله‌ یا کانوایری است که سفارشات شما را مستقیم از آشپزخانه به سر میزی که نشسته‌اید می‌آورد و تا زمان حاضر شدن غذا می توانید روی میز هوشمند فوتبال بازی کنید. شاید همچین وسیله‌ای را در سوشی بارهای خارج از این ایران دیده باشید ولی فرق عمده این کانوایر و آنهایی که در سوشی بارهای خاص هست وجود این نکته است که در اینجا غذا توسط این ربات مستقیم به سر میز شما می‌آید ولی در دیگر جاها یک سری غذا دائما از جلوی شما عبور می‌کند و شما به دلخواه غذای مورد علاقه خود را بر می‌دارید.

فناوری‌های روبوشف به همینجا ختم نمی‌شود. در این رستوران 12 میز وجود دارد که همگی میزهای هوشمند آندرویدی با صفحه لمسی هستند که برای انتخاب و سفارش غذایتان هم با همین میزها سرو کار خواهید داشت. جالب است بدانید که این‌میزها همانند روبات روبوشف ساخت دستان مدیر و مالک این رستوران است. تمامی این میزها ضد ضربه بوده و قابلیت‌های مختلف همچون ساخت پیتزای انتخابی را نیز دارند. ممکن است در نگاه اول کار با این میز برای برخی از مشتریان سخت به نظر برسد، ولی جای هیچ نگرانی نیست. زمانی که سر این میزها بنشیند یکی از خدمه روبوشف به استقبال شما می‌آید و با صبر و حوصله نحوه کار با این میزها را به همراه توضیحات کافی و وافی به شما می‌دهد.

روبوشف-میز هوشمند

منوی روبوشف مختصر و مفید است و مزیتی که نسب به دیگر منوها دارد این است برای انتخاب غذای خود دچار سردرگمی نخواهید شد مواد اولیه این رستوران هم به صورت روزانه و توسط تیم روبوشف تهیه می‌شود. آشپزخانه روبوشف با دو پنجره، مشرف به سالن غذاخوری است و شما در صورت تمایل می‌توانید نگاهی هم به داخل آن بیاندازید.

یکی از گزینه های جذاب منوی هوشمند روبوشف امکان تهیه پیتزای انتخابی است، هر آیتمی که بخواهید می‌توانید به پیتزای خود اضافه کنید و هم زمان تغییرات قیمت غذای خود را نیز ببینید. این گزینه دستان شما را در انتخاب پیتزای محبوبتان باز می‌گذارد و از دل همین گزینه شاید 10 مدل پیتزای دیگر هم به منوی روبوشف اضافه شود.

شاید با شنیدن ربات سرآشپز و رستوران مجهز به فناوری روز یاد فیلم «عصر جدید» و سکانس غذا خوردن چارلی چاپلین بیافتید. ولی هر چه در آن فیلم نکات منفی روبات‌ها بود در این رستوران به نکات مثبت آن‌ها تبدیل شده است. شما هم اگر به دنبال رستورانی جدید و متفاوت می‌گردید تا لحظاتی را کنار خانواده و دوستان در آن سپری کنید و از سرگرمی‌ها و غذای خوب آن لذت ببرید حتما سری به روبوشف بزنید. روبوشف در نظر دارد هر سال چند سورپرایز فناورانه هم به شما مشتریان ارائه خود ارائه دهد، پس منتظر غافلگیری‌های بعدی این رستوران باشید.

[aparat]http://www.aparat.com/v/nYFWy[/aparat]

شرایط تجربه
 • ساعت کار رستوران 12-16/ 19-23:30
 • دستگاه پوز
 • پارکینگ به آسانی
 •  ظرفیت نفرات: 60
اطلاعات تماس
 • robochef.ir@
 • Robochef@
 • تهران: سعادت آباد، انتهاي سي و هشتم غربي، نرسيده به علامه جنوبي، پلاك ۳، جنب ساختمان باشگاه استقلال
موقعیت

رستوران روبوشف

وید‌ئو
 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید: