امتیاز تجربه

دسته بندیهارمونی ⭐   2.6 

©Majarajoor

توضیحات تجربه
 1. این روزها سفر و گردشگری جزو محبوب‌ترین تفریحات هستن و خیلی از آدم‌ها حتی حرفه‌شون رو بهش مرتبط می‌کنن تا ازش لذت بیشتری ببرن. «کافه ستاره» قبل از تاسیس، جایی بوده برای برگزار کردن کارگاه و ایونت‌های مربوط به گردشگری و حتی گردهمایی گروه‌های حرفه‌ای توی این زمینه. صاحب‌های خوش‌ذوقش با همکاری انجمن مردم‌نهاد رستاک تصمیم به تاسیس «کافه ستاره» می‌گیرن تا در کنار ایونت‌ها و ورکشاپ‌ها، جایی باشه برای معاشرت و دورهمی اهالی هنر و گردشگری.

حوالی میدون ولیعصر و اوایل کوچه‌ی بهمبری، ورودی کافه ستاره که خونه‌ا‌ی جنوبی و نسبتا قدیمیه، شما رو برای دیدن داخلش کنجکاو می‌کنه. از در که وارد می‌شین، حیاط انتهای راهرو توجهتون رو جلب می‌کنه و خانوم و آقای خوش‌رویی ازتون استقبال می‌کنن.

میزها چوبی هستن و قرار گرفتن صندلی‌های لهستانی چوبی و رنگی در کنارشون ترکیب جالبی به‌ وجود آورده. روی تموم میزها هم رومیزی‌های توری سفیدرنگ انداختن.

در میون فضای حیاط حوض مستطیل‌شکل کوچیکی قرار گرفته که شما رو یاد حیاط خونه‌ی قدیمی مادربزرگ و پدربزرگ‌هاتون میندازه. اتاق شیشه‌ای کوچیکی هم وجود داره که بار و آشپزخونه توش قرار گرفته و با تزئینات سنتی و ساده طراحی شده.

توی این ساختمون فضای دیگه‌ای برای برگزار کردن ایونت و ورکشاپ در نظر گرفته شده. این فضا در اختیار کسایی قرار می‌گیره که به جایی برای انجام این کارها احتیاج دارن.

منوی کافه ستاره داخل دفترچه‌هایی با جلد پارچه‌ای گلدار نوشته شده و شامل انواع نوشیدنی سرد و گرم و خوردنی‌های دیگه می‌شه. اما موردی که این کافه رو منحصر‌به‌فرد می‌کنه، غذاهای خونگیه که جدا از چندین آیتم مثل کشک‌بادمجون و میرزا قاسمی و کوکوی سیب‌زمینی، هر روز غذای متفاوتی پخته می‌شه و با عنوان غذای روز سرو می‌شه.

حتما «هویج‌پلو»ی کافه ستاره رو امتحان کنین، از لحظه‌ای که بیاد سر میزتون، حس خونگی‌بودنش میلتون رو به امتحان‌کردنش چندین برابر می کنه. طعم نوستالژی توی هر قاشق از غذا حس می‌شه. در کنار غذا توی کاسه‌های کوچیک گل سرخی ماست و نعنا هم براتون میارن که عالیه.

به عنوان نوشیدنی شربت زعفرونشون هم بی نظیر که به گفته‌ی خودشون با زعفرون دست‌ساز درست شده و طعم لیمو هم می‌ده.

سود حاصل از درآمد این کافه صرف خیریه‌ی کودکانCP، که کودکان معلول حرکتی هستن، می‌شه و دونستن این موضوع حس خوب وقت گذروندن در کافه ستاره رو دوچندان می‌کنه.

کافه ستاره برای اهالی هنر و علاقه‌مندان گردشگری می‌تونه پاتوق خوبی باشه و در نهایت نمی‌شه از غذای خونگی خوشمزه‌ای که هر جایی پیدا نمی‌شه، گذشت

شرایط تجربه
 • ساعت کاری: 8 صبح تا 23
اطلاعات تماس
 • cafe__setare@
 • cafesetare_cp@
 • ،تهران: خیابان ولیعصر، نرسیده به سینما آفریقا، خیابان بهمبری پلاک 28
موقعیت

کافه ستاره

 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید:

   majarajoor