امتیاز تجربه

دسته بندیاکسپرت ⭐  

©Majarajoor

توضیحات تجربه

قنادی سوئیت بلیس تهران، در سال 1383 هجری شمسی اولین شعبه خود را در منطقه نیاوران افتتاح کرد. در واقع، ‌کار این قنادی با ارائه شیرینی‌هایی به سبک اروپایی و آمریکایی به کافی‌شاپ‌های مشهور پایتخت در سال 1380 آغاز گردید. شیرینی‌هایی با عطروطعم خانگی که طرفداران بسیاری در میان مشتریان پیدا کردند. اما پس از گذشت سه سال این کار به تولید صنعتی رسید و سوئیت بلیس به روی مردم گشوده شد.
جالب است بدانید که قنادی سوئیت بلیس یک کیک بوتیک می‌باشد. یعنی جایی که مانند بوتیک‌های لباس هر سایز و مدلی از شیرینی را که بخواهید سفارش داده و به صورت یک کیک تحویل می‌گیرید. جالب است نه؟! باید بدانید که قنادی سوئیت بلیس تهران، با تهیه بهترین کیک‌های سفارشی فانتزی، به‌عنوان برندی لوکس در تولید این کیک‌ها تبدیل شده است. اگرچه شیرینی‌های این قنادی واقعاٌ گران هستند اما، با دیدن ظاهر زیبا و کیفیت فوق‌العاده آن‌ها دیگر این موضوع برایتان اهمیت کمتری پیدا می‌کند. کاپ کیک‌ها و شیرینی‌های دانه‌ای قنادی سوئیت بلیس تهران، بسیار معروف بوده و طرفداران پروپاقرص زیادی در میان اهالی تهران بزرگ دارند. خبر خوش این‌که، فضایی دنج و آرام نیز در این قنادی برای نشستن شما عزیزان در نظر گرفته شده است. بخشی که می‌توانید در کنار سرو شیرینی‌های خوشمزه از عطروطعم خوراکی‌های ارائه شده در سوئیت بلیس نیز نهایت لذت را ببرید.

اطلاعات تماس
 • www.sweetblisss.ir
 • sweetbliss.ir@
 • تهران: زعفرانیه، تقاطع زعفرانیه و آصف، مجتمع تجاری بامیک / تهران: فرشته، مجتمع تجاری سام سنتر / تهران: خیابان مقدس اردبیلی، مرکز خرید پالادیوم
 • هیچ نظری ثبت نشده است.
 • افزودن نظر
  تکمیل اطلاعات تجربه
   

  برای مشاهده این صفحه بایستی با حساب کاربری خود وارد شوید:

   majarajoor